Riwall PRO RMSP 6x8 Anthracite - zahradní domek kovový 2,4 x 1,8 m s pultovou střechou antracit
Kód: SM-F68K-H158-ASouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, vnější rozměry š 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 9,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 300 x d 186 cm, vnější plocha domku 5,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 13,61 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 497 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 12,22 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 485 / 246 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,93 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 244 cm, vnější plocha domku 5,96 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 244 x d 204 cm, vnější plocha domku 4,98 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 8,88 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 24,53 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 186 x d 186 cm, plocha 3,45 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 217 cm, vnější plocha domku 5,25 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 424 x d 274 cm, vnější plocha domku 11,61 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, vnější rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Detailní popis produktu
RMSP 6x8 Anthracite - zahradní domek kovový 2,4 x 1,8 m s pultovou střechou antracit
- praktický zahradní domek s rovnou pultovou střechou ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- široké dvoudílné křídlové dveře s petlicí je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 2 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 69 kg |
| EAN: | 8595123406980 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 183 x 240 x 180 cm |
| Rozměr dveří (V x Š): | 158 x 114 cm |
| Výška stěny: | 163 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | antracit |
| Barva stěn: | antracit |
| Barva střechy: | antracit |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Hmotnost: | 63 kg |
| Rozměry: | 1830 x 2400 x 1800 mm |
| Rozměry balení: | 1680 x 460 x 230 mm |
Zahradní domek o ploše 3,8 m2 z pozinkované oceli má dvojité dveře, okno z polykarbonátu, ventilaci a okapový systém. Je ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí,...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 700 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 1132 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, š 296 x d 582 x v 225 cm, čelní i boční dveře, barva antracit.
Šedý zahradní domek G21 GAH 884 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový zahradní domek, š 184 x d 119 x v 184 cm, barva zelená.
Prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Kovový zahradní domek, š 267 x d 117 x v 171 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla, š 207 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový prémiový zahradní domek, š 290 x d 209 x v 239 cm, barva šedá.
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Šedý zahradní domek G21 GAH 1085 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový zahradní domek, š 291 x d 226 x v 214 cm, barva antracit.
Antracitový zahradní domek G21 GAH 706 je vyroben z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Je pozinkovaný a má práškový nástřik. Konstrukce je rovněž...
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva antracit.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
