Riwall PRO RMSA 8x10 Brown - zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou hnědý
Kód: SD-X0810-H170C-BSouvisející produkty
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 274 x d 274 cm, vnější plocha domku 7,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 664 / 369 x d 309 cm, vnější plocha domku 20,51 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 5,95 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 246 cm, vnější plocha domku 6,05 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 369 x d 369 cm, vnější plocha domku 13,61 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 509 x d 369 cm, vnější plocha domku 18,78 m2.
Dřevěný domek ke zdi, síla stěny 19 mm, rozměry š 181 x d 268 cm, vnější plocha domku 4,85 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 539 / 357 x d 297 cm, vnější plocha domku 16 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 242 x d 217 cm, vnější plocha domku 5,25 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 509 x d 369 cm, vnější plocha domku 18,78 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 38 mm, rozměry š 309 x d 309 cm, vnější plocha domku 9,54 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 246 x d 186 cm, plocha 4,58 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 600 / 304 x d 304 cm, vnější plocha domku 18,24 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 19 mm, rozměry š 462 / 242 x d 246 cm, vnější plocha domku 11,36 m2.
Dřevěný domek, síla stěny 28 mm, rozměry š 364 x d 244 cm, vnější plocha domku 8,88 m2.
Detailní popis produktu
RMSA 8x10 Brown - zahradní domek kovový 3 x 2,4 m se sedlovou střechou hnědý
- prostorný zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
- domek je možno postavit svépomocí (doporučujeme 2 osoby), ideálně na pevný povrch (betonová deska, dlažba apod.)
- žárové zinkování rámu i profilovaných ocelových plechů spolu s kvalitní ochranou pomocí práškového nátěru jsou zárukou dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu
- vyztužení střechy i bočních stěn pro zvýšenou odolnost vůči větru i sněhu
- vysoké dvoudílné posuvné dveře s madly je možné bezpečně uzamknout pomocí standardně dodávaného zámku
- 4 větrací otvory pro dobré proudění vzduchu a ochranu před vlhkostí
- moderní vzhled a elegantně působící barevná kombinace s tradiční hnědou barvou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PLECHOVÉ ZAHRADNÍ DOMKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 86.5 kg |
| EAN: | 8595123406973 |
| Rozměry domku (D x Š x V): | 238 x 301 x 214 cm |
| Rozměr dveří (V x Š): | 170 x 125 cm |
| Výška stěny: | 172 cm |
| Materiál rámu: | zinkovaná ocel 0,6 mm |
| Barva rámu: | hnědá |
| Barva stěn: | hnědá |
| Barva střechy: | hnědá |
| Materiál desek (stěny): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Materiál desek (střecha): | zinkovaná ocel 0,25 mm |
| Zámek dveří: | ano, uzamykatelný |
| Hmotnost: | 81 kg |
| Rozměry: | 2380 x 3010 x 2140 mm |
| Rozměry balení: | 1790 x 720 x 140 mm |
Kovový prémiový zahradní domek, š 414 / 207 x d 209 x v 213 cm, barva šedá.
Kovový zahradní domek, š 267 x d 309 x v 203 cm, barva antracit.
Praktický zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, hraček atd.
Velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd., domek je možno postavit...
Kovový zahradní domek, š 211 x d 211 x v 222 cm, barva antracit.
Kovový prémiový zahradní domek, š 207 x d 209 x v 239 cm, barva šedá.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, š 172 x d 113 x v 193 cm, barva antracit.
Stylový, bezúdržbový a praktický zahradní domek G21 GRAH 915 z kvalitního profilovaného ocelového plechu tloušťky 0,25 – 0,30 mm. Domek s pultovou střechou je pozinkovaný s...
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, š 296 x d 455 x v 225 cm, čelní i boční dveře, barva antracit.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 295 x d 361 x v 203 cm, barva antracit.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 295 x d 237 x v 203 cm, barva zelená.
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, š 296 x d 582 x v 225 cm, čelní i boční dveře, barva antracit.
Kovový zahradní domek, integrované okno z plexiskla š 497 / 290 x d 292 x v 213 cm, barva antracit.
Velký zahradní domek ideální pro uskladnění zahradní techniky a nářadí, grilovacích potřeb, zahradního nábytku, sportovního náčiní, motorky, hraček atd., domek je možno postavit...
Prémiový kovový zahradní domek, zesílený plech, trubková nosná konstrukce, 1x střešní okno, š 233 x d 175 x v 198 cm, barva zelená.
Zahradní domek G21 GAH 884 - 277 x 319 x 202 cm Ideální pro celoroční uskladnění...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
