Riwall PRO REPW 170 SET - elektrická tlaková myčka 170 bar
Kód: EP25A1501069BSouvisející produkty
Tento benzinový vysokotlaký čistič POWXG9090 od Powerplus je skutečným všestranným pomocníkem s integrovanou nádržkou na čistící prostředky, která vám umožňuje používat také...
Velmi výkonná benzínová tlaková myčka Scheppach HCP 5000 je univerzální pomocník pro domácnosti, farmy, stavební firmy, servisy a další provozy, určený k čištění v podstatě...
Vysoce profesionální motorový vysokotlaký čistič určený pro ty nejtěžší práce v průmyslu, velkých zemědělských provozech apod. Spolehlivý motor Honda GX 390 pohání přes redukční...
Díky výkonnému benzínovému motoru o objemu 210 ccm zvládne tlakový čistič POWXG9100 POWERPLUS i ty...
Benzínový vysokotlaký čistič je mimořádně výkonný stroj navržený pro čištění i těch neodolnějších nečistot. Je ideální pro použití na terasách, příjezdových cestách, fasádách...
Lehký vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 186bar, který zaručuje jeho vysoký čistící výkon. Srdcem čističe je kvalitní HERON motor a...
Tlaková myčka Riwall RPPW 250 SET je robustní a odolný stroj určený pro náročné použití v domácnostech, stavebních firmách, zemědělských provozech, servisech i dalších...
Vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 210bar, který zaručuje...
Detailní popis produktu
REPW 170 SET - elektrická tlaková myčka 170 bar
Výbava:
- Tlaková pistole
- Kovový nástavec s otočnou nastavitelnou tryskou
- Kovový nástavec s rotační turbo tryskou
- Vyztužená tlaková hadice 8 m na otočném bubnu
- Prodlužovací tlaková hadice 8 m
- Univerzální mycí kartáč
- Čistič ploch PRO s madly a zásobníkem na saponát
- Elektrický kabel 5 m
- Průhledný vodní filtr
- Integrovaná nádrž na saponát s regulací množství na předním panelu
- Čerpadlo s funkcí samonasávání
- Velká pojezdová kola
Výhody:
- Výkonná myčka je ideálním řešením pro jakékoliv znečištění, které Vás může potkat kolem domu či dílny. Rychle a snadno vyčistíte kolo, zahradní nábytek, plot, terasu, auto, zahradní techniku, příjezdovou cestu, kamennou zídku nebo bazén.
- myčka je vybavena unikátním kovovým čerpadlem se samonasávací funkcí, což znamená, že lze myčku připojit nejenom na zdroj tlakové vody (kohoutek), ale lze nasávat vodu i z nádrží, kbelíku, sudu nebo vodních toků
- systém auto stop při uvolnění spínače ihned vypíná motor – méně hlučnosti a úspora energie
- průhledný vodní filtr brání vniknutí nečistot do čerpadla a snadno se kontroluje pouhým pohledem bez nutnosti demontáže
- nastavitelná tryska vytváří plochý paprsek vody, který se dá pouhým otáčením trysky dle potřeby rozšiřovat
- turbo tryska vytváří silný rotující paprsek vody, díky kterému se dají odstranit i velmi odolné nečistoty
- Univerzální kartáč na mytí nábytku, aut apod. Čistič ploch pro mytí teras, dlažby, zídek.
- přídavná prodlužovací hadice 8 m umožní velký dosah bez nutnosti přenášení myčky
- moderní design a konstrukce pro snadnou obsluhu a dlouhou životnost
- úložné prostory pro tlakovou pistoli s tryskou, hák na uložení hadice, navíjecí buben na hadici s integrovaným přívodem vody přímo do tlakové hadice
- vysoké madlo a velká pojezdová kola pro snadnou manipulaci
- možnost připojení dalšího příslušenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ELEKTRICKÉ TLAKOVÉ MYČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27.96 kg |
| EAN: | 8595123403279 |
| Max. teplota na vstupu: | 40 °C |
| Max. tlak: | 170 bar |
| Možnost čerpat vodu z nádrže: | Ano |
| Možnost připojení na tlakovou vodu: | Ano |
| Průtok: | 468 l/hod |
| Příkon: | 2500 W |
| Total stop system: | Ano |
| Typ čerpadla: | Alu |
| Typ motoru: | 230 V, 50 Hz, indukční |
| Vinutí motoru: | Cu |
Zcela nová řada K 250 přináší na trh dosud nevídaný poměr ceny a hodnoty. Tato řada je osazena pomaloběžným 4-pólovým motorem s 1400 ot./min a profesionálním radiálním...
Zcela nová řada K 250 přináší na trh dosud nevídaný poměr ceny a hodnoty. Tato řada je osazena pomaloběžným 4-pólovým motorem s 1400 ot./min a profesionálním radiálním...
Myčka za skvělou cenu s bohatou standardní výbavou je ideálním řešením pro čištění běžných nečistot kolem domu či dílny, kol, zahradního nábytku, plotů, terasy, motorových...
Nová řada K Steel XL, to jsou výkonné stroje určené do zemědělství či průmyslu. Robustní kovový rám, nerezový kryt motoru a čerpadla či velká pneumatická kola jsou právě ty...
Tlaková myčka Scheppach HCE 3000 je velmi výkonná myčka s moderním ergonomickým designem a množstvím příjemných vychytávek. Mimo všech běžných úkolů s ní lehce zvládnete i...
Tento silný a všestranný vysokotlaký čistič obsahuje kovové čerpadlo s písty z tvrzené nerezové...
High-tech myčka s výkonným motorem a elektronickým ovládáním je ideálním řešením pro všechny druhy čistících prací, které Vás mohou potkat okolo domu či dílny. Rychle a snadno...
Vysokotlaký čisticí stroj pro intenzivnější používání v oblasti hobby. Stroj disponuje třípístovým axiálním čerpadlem s mosaznou hlavou čerpadla. Tento stroj je velmi kompaktní,...
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar, 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele, 5 m dlouhý elektrický kabel, tepelná ochrana motoru,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
