Riwall PRO RALM 4640SPi - aku 40 V travní sekačka 4v1 s pojezdem a bezuhlíkovým motorem
Kód: AM18B1901054BSouvisející produkty
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, celoplošně krytý žací talíř o záběru 60 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 5,5 HP, dvě rychlosti vpřed.
Stavebnicová sekačka s hydrostatickou převodovkou, přestavitelná na 15 různých pracovních funkcí s profesionálním motorem s litinovou vložkou Loncin 352 (obsah motoru 352 ccm,...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením RZS121 seče vysokou i nízkou trávu na obtížně přístupných pozemcích. Stroj vyniká mimořádně výkonným motorem. Tento typ...
Bubnová sekačka RURIS 877K – spolehlivý pomocník při sečení vysoké a husté trávy. Se svým čtyřtaktním motorem Loncin a výkonem 4 HP má tato sekačka vlastnosti, které dokáží...
Bubnová sekačka Eurosystems 4 listá je robustní a jednoduchý stroj, který vyžaduje minimální údržbu. Bubnová sekačka , díky svým zatahovacím čepelím je méně vystavena...
Novinka 2024 - Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, celoplošně krytý žací talíř o záběru 60 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí...
Vysoce výkonný stroj osazený motorem RATO 225, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu...
Bubnový žací adatér bez pohonné jednotky.
3-rychlostní stavebnicová sekačka s nastavitelnou výškou sečení a možností přestavby na 12 různých pracovních strojů, s pohonem na nápravu řetězem a volitelnou možností při...
RURIS 6500CRT SET lze použít jako kultivátor i jako bubnovou sekačku.
Bubnový žací adatér bez pohonné jednotky.
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem; záběr sečení 60 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu....
Detailní popis produktu
RALM 4640SPi - aku 40 V travní sekačka 4v1 s pojezdem a bezuhlíkovým motorem
- snadné ovládání díky vlastnímu pojezdu tvořeného robustní a spolehlivou převodovkou
- moderní výkonný a bezúdržbový motor PowerMax s bezuhlíkovou technologií
- vyšší účinnost motoru až o 50 % oproti klasické technologii
- nejpohodlnější cesta údržby vaší zahrady-vysoký výkon, snadné startování, tichý chod, žádné emise ani otravný kabel, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.)
- nově tvarované vysoké šasi pro perfektní sběr trávy a sekání blízko obrubníků
- funkce 4v1: sběr do koše, mulčování, zadní výhoz, boční výhoz
- mulčovací záslepka i boční deflektor součástí dodávky
- ergonomická měkčená a výškově nastavitelná řídítka
- lehce sklopná řidítka a přední madlo pro snadný transport
- centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic
- nejnižší pozice pro velmi nízký střih trávníku
- tryska pro snadné čištění žacího prostoru
- objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (šetrné pro alergiky)
- zadní kola o velkém průměru zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu a přispívají ke snadné manévrovatelnosti stroje
- plastová ochrana přední části s integrovaným madlem
- baterie ani nabíječka nejsou součástí balení sekačky ( nutno doobjednat )
Doplňkové parametry
| Kategorie: | akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 8595123404931 |
| Záběr: | 46 cm |
| Typ akumulátoru: | lithium-iontový 40 V |
| Objem koše: | 60 l |
| Průměr kol: | 180 / 250 mm |
| Typ motoru: | aku 40 V, bezuhlíkový, PowerMax |
| Výška sečení: | 25-75 mm |
| Nastavení výšky sečení: | central, 7 pozic |
| Výdrž na jedno nabití: | 25/35 min (4Ah / 6Ah) |
| Pojezd: | Ano |
| Podvozek: | ocelový |
| Plně složitelná ergon. řidítka: | Ano |
| Otáčky: | 2800 / 3300 ot/min |
| Kuličková ložiska: | ano, v kolech |
| Mulčování: | Ano |
| Boční deflektor: | Ano |
| Hmotnost: | 27 kg |
| Rozměry balení: | 765 x 490 x 430 mm |
Prémiová záruka 6 let AL-KO si na kvalitě zakládá, proto nabízíme prodlouženou 6-ti letou záruku na naše benzínové sekačky. Do kvalitního motoru patří i kvalitní benzín a...
Benzínová sekačka Scheppach MS 225-53 je ideální stroj pro středně velké a větší pozemky. Je navržena na těžkou práci, dlouhou životnost, ale nezapomíná ani na všechny praktické...
Sekačka s pojezdem pro efektivní a rychlou péči o trávník bez námahy, sečení na velkých plochách až do 1600 m2, s funkcí sběru, zadního vyhazování, bočního vyhazování a...
Silný heavy-duty motor o objemu 196 cm3 se systémem OHV, nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5, velký záběr 53 cm, nízká spotřeba, vysoký točivý...
Sekačka WEIBANG WB 778 SLCV a variabilním pojezdem je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava,...
Sekačka WEIBANG WB 537 SCV 6in1 je určena na velké travnaté plochy a pro středně i pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní...
Sekačka ACTIVE 4850 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě...
Díky spolehlivé technologii a komplexní výbavě usnadňuje benzínová sekačka AL-KO Easy 4.66 SP-D zahradničení. Výkonný pohon zadních kol poskytuje dodatečnou podporu. Špičkový...
Sekačka WEIBANG WB 537 SLCV 6in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této...
Sekačka WEIBANG WB 466 SCM je určena na středně velké travnaté plochy. Sekačka je především určena pro domácí i profesionální mulčování s pojezdem.
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Comfort 51.0 SP-A od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Sekačka vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním, výbavou a stejně tak i designem. Motorová sekačka VeGA 525 4SXH je univerzální sekačka s vysokou...
Elegantní a pohodlná, tak se prezentuje benzínová sekačka Premium 520 SP-H od AL-KO. Tato sekačka byla vyvinuta v Německu a vyrobena v rakouském Obdachu. Životnost benzínové...
Sekačka RURIS DAC 150XL vybavená čtyřtaktním motorem o výkonu 5,0 HP má pracovní šířku 50 cm a je ideální pro sečení trávy na ploše až 2000 metrů čtverečních. Sekačka na trávu...
Sekačka WEIBANG WB 507 SCV je určena na středně velké až velké travnaté plochy a pro středně a pro těžké profesionální nasazení. Její neskutečná výbava, design a kvalitní...
Doporučeno pro poloprofesionální nebo soukromé použití, ideální pro zahrady do 1500 m2. Výkonný motor o objemu 196 ccm, vyhovující nejnáročnějším evropským směrnicím. Čtyři...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | GARLAND distributor, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | garland@garland.cz |
