Stavebnicová bubnová sekačka Tekton SUNI 2
Kód: 01233.337--MAM-485738283-Související produkty
Je ideální pro sečení vysoké trávy, vojtěšky nebo plevele. Díky traktorovým kolům lze tuto sekačku použít i v oblastech se středním sklonem. Pracovní lišta o šířce 870 mm,...
Bubnová sekačka VeGA RS90 RV170 je spolehlivý, robustní a přitom jednoduchý stroj, navržený pro efektivní sečení vysoké trávy na plochách až do 3000 m2. Díky odolné konstrukci,...
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Malotraktor Ruris 977C je výkonný a všestranný stroj určený těm, kteří pracují v zemědělství, zahradnictví nebo jiných podobných činnostech při obdělávání půdy a sečení trávy....
Stavebnicová bubnová sekačka s hydrostatem a plynulou změnou rychlosti vpřed i vzad; motor Loncin o obsahu 224 ccm; výkon 7,3 HP; litinová vložka válce; záběr sečení 69 cm;...
Motorová sekačka na vysokou trávu je profesionální samojízdný stroj určený k sečení rostlin, náletů na velkých travních plochách. Stroj je poháněn motorem o výkonu 23 HP, který...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením DZS125 představuje jednu z nejvýkonnějších diskových sekaček, která disponuje i největším pracovním záběrem. Díky mimořádně...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3-500 se sečením DZS125 představuje naši nejvýkonnější diskovou sekačku, která disponuje i největším pracovním záběrem. Díky mimořádně...
WBGT6813-TE (Terminátor 2) je hybridní pásová cepová sekačka, která je navržena tak, aby efektivně odstraňovala plevel a vysokou trávu na velkých plochách složitého terénu. Je...
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která...
Unikátní stroj který má především velmi nízký odpor sečení. Proto má s motorem o obsahu 190 cm3 záběr 125 cm, což je zcela mimo veškerou konkurenci. Toto řešení má DAKR...
Profesionální cepová sekačka HSR 110 je výbornou volbou pro mulčování vzrostlých porostů v nepřehledném terénu, či na místech kde se v trávě mohou nacházet nežádoucí předměty....
Třírychlostní stavebnicová sekačka s nastavitelnou výškou sečení a možností přestavby na 17 různých pracovních strojů. Pohon na nápravu je řešen řetězem a stroj umožňuje...
Detailní popis produktu
Sekačky Tekton se používají nejen pro sečení luk a zahrad u chalup a rodinných domů, ale i tam, kde je nutné každý den sekat trávu pro hospodářská zvířata. Jsou vhodné pro rovinné a mírně svažité pozemky. Díky nízké hmotnosti a snadnému ovládání vyniknou zejména tam, kde je množství stromků, obrubníků, záhonů atd. Hlavní předností Tektonů je jejich originální konstrukce ve spojení s nízkou váhou a vysokým hodinovým výkonem. Novinkou roku 2012 je kryt nad žacím talířem chránící obsluhu před odletujícími kamínky a nečistotami a zvýšení účinnosti pojezdu. Sekačka není jednoúčelová, je možno dokoupit mulčovací nástavec a radlici na sníh. Od ostatních sekaček Tekton se liší pouze motorem.
Hlavní vylepšení modelu 2020 je v nerezovém krytu sečení, který splňuje nejnovejší bezpečnostní normy, podle kterých musí být polovina žacího talíře zakryta pevným krytem až pod úroveň žacích nožů.
Základní technické parametry:
| Max. šířka záběru: | 60 cm |
| Pojezdová náprava: | Samosvorná dělená (nahrazuje diferenciál s uzávěrkou) |
| Pracovní rychlost: | 2 rychlosti pojezdu (2,3 km/hod + 3,0 km/hod) |
| Pneumatiky: | Velká foukaná kola 400 mm s šípovým vzorem |
| Řidítka: | Polohovatelná ve 4 výškových stupních, měkčené madlo |
| Stavebnicové řešení: | Ano (4 pracovní nástavce + řada dalších doplňků) |
| Výška strniště: | Průměrně 4,0 cm |
| Žací ústrojí: | Dvojitý talíř (žací talíř + celoplošný podběh) se 4 noži, ochranný rám s vrchní sítí bránící odletu prskajících částic |
| Motor: | 4-takt Briggs&Stratton, 675 EXi Series |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 163 cm3 |
| Válec: | hliníkový |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 5,5 HP/4,0 kW |
| Výkon motoru při 3.060 ot/min: | 3,8 HP/2,8 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 8,8 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování: | Systém Ready Start - snadné nastartování bez sytiče |
| Zakrytování žacího talíře | Bezpečnost 2020 - nerezový kryt sečení |
| Hmotnost sekačky: | 52 kg |
| Doporučená plocha: | do 10.000 m2 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | bubnové a lištové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 52 kg |
Lištová sekačka Eurosystems M210 je výkonný stroj snadno se s ním manipuluje, jedná se o lištovou motorovou sekačku, která vyniká svým dvounožovým sekacím pohybem, tj. funkcí,...
Výkonný stroj osazený motorem RATO 225 OHV s litinovou vložkou válce, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které...
Novinka 2024 - stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, záběr sečení 60 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Bubnová sekačka Eurosystems 4 listá je robustní a jednoduchý stroj, který vyžaduje minimální údržbu. Bubnová sekačka , díky svým zatahovacím čepelím je méně vystavena...
Výkonný stroj osazený motorem Honda GCVx 200, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu s překážkou...
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem; záběr sečení 60 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu....
Bubnový žací adatér bez pohonné jednotky.
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením RZS70K představuje jednu z nejsilnějších jednobubnových sekaček. Tato sekačka je vhodná pro sečení trávy ke krmení zvířat či...
Výkonný stroj osazený motorem Briggs&Stratton, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu s...
Lištová sekačka Eurosystems M90 je robustní a velmi snadno se používá, je navržen a vyroben tak, aby jej bylo možné používat bezpečně a bez námahy. Pevná bezdefektová ...
3-rychlostní stavebnicová sekačka s nastavitelnou výškou sečení a možností přestavby na 12 různých pracovních strojů, s pohonem na nápravu řetězem a volitelnou možností při...
RURIS 6500CRT SET lze použít jako kultivátor i jako bubnovou sekačku.
Ať už se jedná o místní přírodní zahradu, luční sad, náročný terén nebo svah, lištová sekačka AL-KO BM 875 IV je vaším extrémně výkonným, všestranným specialistou na péči a...
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, záběr sečení 60 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 5,5 HP, dvě rychlosti vpřed.
Vysoce výkonný stroj osazený motorem RATO 225, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu...
Bubnová sekačka RURIS 877K – spolehlivý pomocník při sečení vysoké a husté trávy. Se svým čtyřtaktním motorem Loncin a výkonem 4 HP má tato sekačka vlastnosti, které dokáží...
DAKR sekačky
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
