POWDPG75563 - Aku sekačka 20V LI-ION 320mm (bez baterie)
Kód: POWDPG75563--MAM-1260957982-Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka na trávu POWDPG75563 od Powerplus 20 V je spolehlivý a odolný pomocník pro údržbu menších zahrad. Díky bezuhlíkovému motoru nabízí vyšší výkon, delší životnost a zároveň méně vibrací i nároků na údržbu.Akumulátor 20 V není součástí balení – Použít můžete baterie ze série DUAL POWER o napětí 20V a také i baterie o napětí 40V (2x20V). Použití 40V (2x20V) baterie zajišťuje ještě delší dobu chodu stroje ve srovnání s 20V verzí. K čemu ji využijete? Sekačka je ideální pro menší zahrady do 250 m². Nabízí pracovní záběr 320 mm a 5 stupňů výšky sečení v rozmezí 20–60 mm, takže si snadno přizpůsobíte výšku trávníku podle potřeby. Hlavní výhody: • Centrální nastavení výšky sečení: Jedním pohybem nastavíte výšku ve 5 úrovních (20–60 mm) pro všechna kola současně. • Sběr nebo zadní výhoz: Trávu můžete sbírat do 30l koše s indikátorem naplnění, nebo využít zadní výhoz bez koše. • Bezuhlíkový motor: Zajišťuje vyšší výkon, delší životnost a méně vibrací. • Ochrana proti přetížení: Automaticky vypne motor při přehřátí a chrání tak zařízení před poškozením. • Ekologický provoz: Bez kabelů a bez emisí CO₂. Jedna baterie je kompatibilní s více nástroji Dual Power. • Soft start: Pozvolný rozběh motoru zvyšuje bezpečnost a kontrolu při práci.Obsah balení:
- 1x aku sekačka
- NABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- BATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | POWERPLUS | ZAHRADA | Aku sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.7 kg |
| Doporučená plocha sečení: | 250 m2 |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Velikost zadních kol: | 136 mm |
| Velikost předních kol: | 136 mm |
| Objem koše: | 30 L |
| Provedení šasi: | Kvalitní plast |
| Centrální nastavení výšky sečení: | 20 - 60 mm |
| Napětí: | 20V |
| Záběr sečení: | 320 mm |
| Otáčky bez zatížení: | 3.500 min⁻¹ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | LASER CUT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | 4. května 2186, 755 01 Vsetín |
| E-mail zástupce v EU : | info@laser-cut.cz |
