Pohonná jednotka Panter FD3eco L352 s bubnovým sečením RZS70K
Kód: 01236.023 - 01235.3--MAM-833000881-Související produkty
Kolový křovinořez PUBERT XPLORER 60H se velmi snadno používá a umožňuje bez problémů sekat trávu až do výšky 50 cm. Můžete pohodlně udržovat lehký a trnitý...
Výkonný a spolehlivý motor. Volnoběžka v kolech pro snadnou manipulaci. Pevná řídítka s jednoduchou výškovou regulací pro snadný pohyb. Kvalitní šneková převodovka vlastní výroby.
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která...
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h. Stroj má velká terénní šípová kola a nastavitelná řidítka s antivibračním návlekem, která...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením DZS125 představuje jednu z nejvýkonnějších diskových sekaček, která disponuje i největším pracovním záběrem. Díky mimořádně...
Motorová sekačka na vysokou trávu je profesionální samojízdný stroj určený k sečení rostlin, náletů na velkých travních plochách. Stroj je poháněn motorem o výkonu 23 HP, který...
Malotraktor Ruris 977C je výkonný a všestranný stroj určený těm, kteří pracují v zemědělství, zahradnictví nebo jiných podobných činnostech při obdělávání půdy a sečení trávy....
Benzínová lištová sekačka Scheppach BMS 196-88 je ideální pomocník v případě, kdy je pozemek sekán nepravidelně nebo je účelem sekání trávy na krmení zvířat, tj. je sekána...
Kombinace pohonné jednotky Panter FD-3 se sečením RZS-121 seče vysokou i nízkou trávu na obtížně přístupných pozemcích. Stroj vyniká mimořádně výkonným motorem, tento typ žacího...
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Disková sekačka FD2H L224 + DZS125 je unikátní, moderní a kultivovaný stroj, při jejhož vývoji jsme kladli důraz především na vysoký pracovní výkon stroje a kvalitní...
Stavebnicová dvoububnová sekačka s pojezdem; záběr sečení 121 cm; hydrostatická převodovka; plynulá změna rychlosti vpřed i vzad; motor Loncin 11 HP
Unikátní stroj který má především velmi nízký odpor sečení. Proto má s motorem o obsahu 190 cm3 záběr 125 cm, což je zcela mimo veškerou konkurenci. Toto řešení má DAKR...
Profesionální cepová sekačka HSR 110 je výbornou volbou pro mulčování vzrostlých porostů v nepřehledném terénu, či na místech kde se v trávě mohou nacházet nežádoucí předměty....
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3-500 se sečením DZS125 představuje naši nejvýkonnější diskovou sekačku, která disponuje i největším pracovním záběrem. Díky mimořádně...
Tato stavebnicová bubnová sekačka umožní zvolit rychlost pojezdu 2,3 nebo 3,0 km/h, můžete si vybrat 4 pracovní adaptéry (2 typy sekaček, mulčovač a radlici na sníh). Stroj má...
Detailní popis produktu
Stavebnicová sekačka s hydrostatickou převodovkou, přestavitelná na 15 různých pracovních funkcí s profesionálním motorem s litinovou vložkou Loncin 352 (obsah motoru 352 ccm, kroutící moment motoru 21,1 Nm, výkon motoru cca 11 HP) s ručním startem a foukanými koly 19x8" (průměr 480 mm).
| Max. výkon: | 5.520 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 69 cm |
| Motor: | 4-takt Loncin OHV / obsah 352 ccm, 21,1 Nm, 11 HP |
| Převodovka / náprava: | hydrostatická převodovka Tuff Torq K46 + diferenciál s uzávěrkou (USA) |
| Pojezd: | plynulá regulace rychlosti vpřed (0 - 8 km/hod) i vzad (0 - 4 km/hod) |
| Doporučená plocha: | neomezená |
| Uložení motoru: | útlum vibrací a uložení motoru na 4 silenblocích |
| Startování: | ruční |
| Palivo: | benzín Natural 95 |
| Hmotnost sestavy: | kg |
| Talíř: | 3 nože s otočným podběhem s kuličkovými ložisky |
| Výška strniště: | volitelná ve 3 výškách: 2,5 - 4,5 cm |
| Řidítka pohonné jednotky: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | foukaná kola s šípovým vzorem 19x8" (průměr 480 mm), vnější rozchod kol 760 mm |
| Svahová dostupnost: | bezpečná svahová dostupnost garantovaná státní zkušebnou 10° motor bezpečně pracuje při trvalém náklonu 20° |
| Další vybavení: | pracovní brzda |
3-rychlostní stavebnicová sekačka s nastavitelnou výškou sečení a možností přestavby na 12 různých pracovních strojů, s pohonem na nápravu řetězem a volitelnou možností při...
Novinka 2024 - stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, záběr sečení 60 cm, max. výkon motoru Loncin 7,2 HP, dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a...
Bubnová sekačka RURIS 877K – spolehlivý pomocník při sečení vysoké a husté trávy. Se svým čtyřtaktním motorem Loncin a výkonem 4 HP má tato sekačka vlastnosti, které dokáží...
RURIS 6500CRT SET lze použít jako kultivátor i jako bubnovou sekačku.
Výkonný stroj osazený motorem RATO 225 OHV s litinovou vložkou válce, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které...
Bubnová sekačka Eurosystems 4 nožová je robustní a jednoduchý stroj, který vyžaduje minimální údržbu. Bubnová sekačka , díky svým zatahovacím čepelím je méně vystavena...
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem; záběr sečení 60 cm; max. výkon motoru Loncin 6,1 HP; dvě rychlosti vpřed. Dělená náprava s funkcí jednoduché uzávěrky a diferenciálu....
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, záběr sečení 60 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 5,5 HP, dvě rychlosti vpřed.
Kombinace pohonné jednotky Panter FD3eco se sečením RZS121 seče vysokou i nízkou trávu na obtížně přístupných pozemcích. Stroj vyniká mimořádně výkonným motorem. Tento typ...
Výkonný stroj osazený motorem Briggs&Stratton, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5 m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu s...
Univerzálně použitelné a extrémně ovladatelné. Pohyblivý odklápěč trávy. Speciálně tvrzené nože ESM s ochranou hran. Plynule výškově nastavitelné podběhy.
Lištová sekačka Eurosystems M210 je výkonný stroj snadno se s ním manipuluje, jedná se o lištovou motorovou sekačku, která vyniká svým dvounožovým sekacím pohybem, tj. funkcí,...
Stavebnicová bubnová sekačka s pojezdem, celoplošně krytý žací talíř o záběru 60 cm, max. výkon motoru Briggs&Stratton 5,5 HP, dvě rychlosti vpřed.
Lištová sekačka Eurosystems M90 je robustní a velmi snadno se používá, je navržen a vyroben tak, aby jej bylo možné používat bezpečně a bez námahy. Pevná bezdefektová ...
Bubnový žací adatér bez pohonné jednotky.
Vysoce výkonný stroj osazený motorem RATO 225, vhodný pro sečení porostů a náletových křovin do výšky 1,5m. Disk je vybaven čtyřmi otočnými noži, které se při střetu...
Nastavení výšky sečení u RZS-70K
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
