Pohonná jednotka DAKR Panter FD2 L224 se sněhovou frézou SF70
Kód: 01235.071 - 01235.1--MAM-800003564-Související produkty
S naší nejlehčí elektrickou sněhovou frézou, Snowline 46 E odstraníte v zimě během několika minut čerstvě napadaný sníh z chodníků a příjezdových cest.
Detailní popis produktu
Kombinace pohonné jednotky FD2 s motorem Loncin 224 o maximálním výkonu 7,5 HP a sněhové frézy SF70 zvládá odhazovat čerstvě napadlý prašan. Tato sněhová fréza dokonale poslouží pro každodenní odklízení chodníků, vjezdů do garáží a pro práci na rovinách.
Jedná se o dvoustupňovou frézu na sníh s pomaloběžným šnekem a rychloběžnou lopatkou v jedné ose. Unikátnost našeho řešení nabízí možnost nastavení dvojích otáček vyhazovací lopatky této sněhové frézy.
Pro lehký prašan nastavíte rychlejší otáčky lopatky (1850 ot/min) a tím maximálně zvýšíte délku odhozu.
Při nastavení nižších otáček lopatkového kola (1285 ot/min) zefektivníte odhoz těžkého mokrého sněhu. Vyletující sníh lze odhazovat prakticky kamkoliv před nebo vedle stroje díky natáčecímu komínku.
Pohonná jednotka nemusí sloužit pouze jako sněhová fréza, můžete k ní připojit řadu dalšího příslušenství jako například sečení, mulčovač, vozíky, rotavátor, rozmetadlo soli apod. Výměna jednotlivých adaptérů zabere obsluze asi 5 minut práce.
Základní technické parametry pohonné jednotky:
| Pojezd: | ano, 3 rychlosti vpřed |
| Rychlosti: | 2,1 3,0 4,4 km/hod |
| Náprava: | pevná |
| Převodovka: | šneková české výroby, s kaleným a broušeným šnekem a bronzovým šnekovým kolem |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 420 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | volitelný, 65 a 68 cm |
| Hmotnost jednotky: | 54 kg |
| Motor: | 4-takt Loncin 224 OHV (LC1P75F) |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 224 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka = dvojnásobná životnost motoru |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 7,3 HP/5,5 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 14 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | snadné startování s automatickým sytičem |
Základní technické parametry nástavce:
| Max. výkon s FD2: | 1.860 m2/hod |
| Max. šířka záběru: | 69 cm |
| Otáčky lopatky: | volitelné 1285/1850 ot/min |
| Hmotnost adapteru: | 39 kg |
| Doporučená plocha: | neomezená |
Dvoustupňová sněhová fréza s motorem Briggs & Stratton 1450 Snow SeriesTM, který je ideální do zimních podmínek. Fréza je dobře ovladatelná díky pojezdu a velkým kolům Artic...
Výborně vybavená fréza nastavující vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Slušný záběr, velká kola a silný motor dovoluje mnohem více, než jenom úklid příjezdových cest nebo...
Alpina AS 62 P je výkonná dvoustupňová sněhová fréza s 4-taktním benzinovým motorem 212 ccm, ozubeným ocelovým šnekem, který si poradí s jakýmkoliv sněhem a šířkou odklízení 62...
Dvoustupňová sněhová fréza VeGA ST 554 ze série premium edition má oproti konkurenci v této třídě několik inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Základním prvkem...
Dvoustupňová sněhová fréza Alpina AS 56 P má ozubený ocelový šnek, záběr 56 cm a je poháněna 4-taktním benzinovým motorem o objemu 212 ccm, který si poradí s každým druhem...
S naší sněhovou frézou je cesta vždy průjezdná. Nová sněhová fréza AL-KO Snow Line 560 II s pracovní šírkou 56 cm je ideální k odstranění sněhu na úzkých cestách a chodnících....
Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch. Pohodlné spouštění elektrickým startérem. Robustní přihrnovací šnek,...
Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch. Plynulý hydrostatický pohon
Při práci se sněžnou frézou RURIS Everest 804 neexistují žádné limity ani plochy, které nelze vyčistit.
Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch. Pohodlné spouštění elektrickým startérem. Optimální trakce díky pásovému...
Sněhová fréza RURIS Parang 704 S s bohatou základní výbavou.
Naše sněhová fréza je ideální pro pohodlné odklízení sněhu kolem domu a dvora i na menších parkovištích a prostranstvích. S ním se namáhavá zimní služba stává téměř nenáročnou...
Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch. Pohodlné spouštění elektrickým startérem. Robustní přihrnovací šnek,...
Jednostupňovou sněhovou frézu s motorem Briggs & Stratton 800 Snow SeriesTM, který je ideální do zimních podmínek, využijí zejména obyvatelé městských zástaveb při odklízení...
Speciální pneumatiky s hroty zajišťují velmi dobrou trakci a snadnou ovladatelnost i za nepříznivých podmínek. Díky silnému 4-taktnímu motoru se systémem mazání OHV, který je...
Kombinace pohonné jednotky FD-3 a frézy na sníh SF 70 je vhodná i do skutečně náročných podmínek, kde je potřeba odhazovat sníh přes vysoké bariéry, či do větších vzdáleností....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
