Lumag SFR65N - benzínová sněhová fréza
Kód: 185590581--MAM-446520623-Související produkty
S naší nejlehčí elektrickou sněhovou frézou, Snowline 46 E odstraníte v zimě během několika minut čerstvě napadaný sníh z chodníků a příjezdových cest.
Detailní popis produktu
| Technické parametry: | |
| Motor: | 4-Takt OHV LUMAG |
| Objem motoru: | 196 cm3 |
| Výkon motoru: | 6 HP při 3.800 Ot./min |
| Palivo / objem nádrže: | benzín bezolovnatý / 3,0 l |
| Startování: | ruční a elektrické na 230V |
| Pohon: | profilovaná kola 14 x 5 - 6 |
| Šířka záběru: | 610 mm |
| Výška záběru: | 510 mm |
| Frézovací šnek: | 315 mm |
| Vzdálenost odhozu: | až 15 m |
| Komín výhozu: | manuálně stavitelný |
| Rychlostní stupně: | 5 vpřed / 2 vzad |
| Přední světlomet: | LED-světlo sériově |
| Vyhřívání rukojetí: | sériově |
| Hmotnost (netto / brutto): | 77 kg |
Charakteristika stroje:
- Ovládání jednou rukou
- Vyhřívané rukojeti
- Elektrický start
- Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch
- Pohodlné spouštění elektrickým startérem
- Robustní přihrnovací šnek, odhoz sněhu až 15 metrů
- Výhoz 180° plynule stavitelný ruční klikou
- Stavitelné kluzné lyžiny pracovní výšky
- LED-pracovní světlo a zapínatelné vyhřívané rukojeti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ SNĚHOVÉ FRÉZY |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| EAN: | 4047424003824 |
Díky dvoustupňové technologii kombinuje sněhová fréza MTD ME 66 T dva horizontální šneky Xtreme-Auger, které dopraví sníh do středu, odkud jej další šnek vyhazuje vertikálně...
Sněhová fréza RURIS Parang 704 S s bohatou základní výbavou.
Sněhová fréza NPS962 - 302 ccm, 62 cm. Sněhová fréza NPS962. Motor: Loncin snow LC180FDS o objemu 302 ccm. Šířka záběru 62 cm, výkon 5,6 kW/9 HP, 3600 ot./min. 6 rychlostí...
Díky silnému OHV motoru, který je uzpůsoben speciálně pro práci v zimních podmínkách a přepínatelnému pohonu pásů se 6 rychlostními stupni vpřed a 2 vzad je 2-stupňová (šnekové...
Kombinace pohonné jednotky FD2 s motorem Loncin 224 o maximálním výkonu 7,5 HP a sněhové frézy SF70 zvládá odhazovat čerstvě napadlý prašan. Tato sněhová fréza dokonale poslouží...
Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch. Pohodlné spouštění elektrickým startérem. Robustní přihrnovací šnek,...
Alpina AS 62 P je výkonná dvoustupňová sněhová fréza s 4-taktním benzinovým motorem 212 ccm, ozubeným ocelovým šnekem, který si poradí s jakýmkoliv sněhem a šířkou odklízení 62...
Jednostupňová sněhová fréza s výkonným motorem Briggs & Stratton 800 Snow SeriesTM, který je ideální do zimních podmínek. Velká rukojeť startovací šňůry umožňuje snadné...
S naší sněhovou frézou je cesta vždy průjezdná. Nová sněhová fréza AL-KO Snow Line 560 II s pracovní šírkou 56 cm je ideální k odstranění sněhu na úzkých cestách a chodnících....
Ideální pro použití okolo domu a na dvoře, statku, jakož i k protahování parkovacích a odstavných ploch. Pohodlné spouštění elektrickým startérem. Optimální trakce díky pásovému...
Kombinace pohonné jednotky FD-3 a frézy na sníh SF 70 je vhodná i do skutečně náročných podmínek, kde je potřeba odhazovat sníh přes vysoké bariéry, či do větších vzdáleností....
Při práci se sněžnou frézou RURIS Everest 804 neexistují žádné limity ani plochy, které nelze vyčistit.
Dvoustupňová sněhová fréza Alpina AS 56 P má ozubený ocelový šnek, záběr 56 cm a je poháněna 4-taktním benzinovým motorem o objemu 212 ccm, který si poradí s každým druhem...
Tato luxusní dvoustupňová sněhová fréza VeGA 1176 ELS ze série premium edition je přímo nabita spousty inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Fréza je osazena silným...
Ideální fréza do našich klimatických podmínek prověřená robustní konstrukce stroje velmi tichý chod šneku velmi kompaktní tvar je až o čtvrtinu kratší než výkonově srovnatelné...
Dvoustupňová sněhová fréza s motorem Briggs & Stratton 1450 Snow SeriesTM, který je ideální do zimních podmínek. Fréza je dobře ovladatelná díky pojezdu a velkým kolům Artic...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Lumag Germany |
|---|---|
| Adresa : | Rudolf-Diesel-Str. 1a, 84375 Kirchdorf am Inn, Deutschland / Germany |
| E-mail : | info@lumag-maschinen.de |
