Pohonná jednotka DAKR Panter FD2 L224 s rotavátorem ROT
Kód: 01235.111 - 01235.1--MAM-800003565-Související produkty
KIT neobsahuje motorovou jednotku EURO5 EVO 2+1 LABOUR, jedná se o originální příslušenství k tomuto kultivátoru.
Kompletní KIT pro orbu (šípová kola 400x8 včetně nábojů 230mm, KIT závaží - kolové i přední protizávaží, oboustranný pluh, adaptéry) Zobrazení 360° fotografie produktu >
Držák příslušenství ke kultivátorům RURIS.
Vhodné pro kultivátory s oskami o průměru 22 mm.
Systém rotujících disků, které zvedají půdu do hřebene-hrobků, aniž by jej zhutnily. Zobrazení 360° fotografie produktu >
PUBERT Kompletní KIT pro orbu - kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Sada gumových nafukovacích kol spolu s poloosami.
KULTIVÁTOR KIT - RTT - rotavátor o záběru 32 cm a kovová kola průměr 35,5 cm
EUROSYSTEMS EURO5 Pevná náprava
Kovová kola RURIS jsou vyrobena na rámu ze 3 kruhů, svařená s dobře vypočítanými vzdálenostmi pro dobré odvádění zeminy během orby. Přilnavost je navíc zvýšena ostrými šípovými...
Systém rotujících disků, které zvedají půdu do hřebene-hrobků, aniž by jej zhutnily. Zobrazení 360° fotografie produktu >
PUBERT KIT pro orbu 500x10 pro kultivátor PUBERT Quatro Junior V3 60H
Kovová kola RURIS jsou vyrobena na rámu ze 3 kruhů, svařená s dobře vypočítanými vzdálenostmi pro dobré odvádění zeminy během orby.
PUBERT Kompletní velký KIT pro kultivátor PUBERT VARIO 55P C3, PUBERT VARIO 65B C3
Detailní popis produktu
Tato jednotka je mezi zákazníky velmi oblíbená. Za příznivou cenu nabízí velmi solidní technické parametry. Je k ní možno připojit celou řadu pracovních nástavců, které jsou v části přídavná zařízení pro tento výrobek v dolní části této stránky.
Základní technické parametry pohonné jednotky:
| Pojezd: | ano, 3 rychlosti vpřed |
| Rychlosti: | 2,1 3,0 4,4 km/hod |
| Náprava: | pevná |
| Převodovka: | šneková české výroby, s kaleným a broušeným šnekem a bronzovým šnekovým kolem |
| Útlum vibrací motoru: | 4 silentbloky |
| Řidítka: | nastavitelná výškově i do stran |
| Pneumatiky: | velká foukaná kola 420 mm s šípovým vzorem |
| Vnější obrys kol: | volitelný, 65 a 68 cm |
| Hmotnost jednotky: | 54 kg |
| Motor: | 4-takt Loncin 224 OHV (LC1P75F) |
| Palivo: | benzin Natural 95 |
| Obsah motoru: | 224 cm3 |
| Válec motoru: | litinová vložka = dvojnásobná životnost motoru |
| Pracovní otáčky motoru: | 3.060 ot/min |
| Celkový max. výkon motoru: | 7,3 HP/5,5 kW |
| Kroutící moment při 3.060 ot/min: | 14 Nm |
| Mazání motoru: | rozstřikem |
| Startování motoru: | snadné startování s automatickým sytičem |
Základní technické parametry nástavce:
| Max. šířka záběru: | 80 cm |
| Otáčky rotavátoru: | 210 ot./min. |
Výkonný benzínový kultivátor pro kypření půdy ve fóliovnících nebo v zahradě. Poloprofesionální kultivátor RURIS DAC 6000K je určen pro plochy od 600 do 1000 m2. Čtyřtaktní...
Lehký kultivátor PUBERT UNO 54 20P určený k úpravě půdy na menších plochách. Kvalitní 4-taktní motor a pojezd vpřed. Nízká hmotnost.
Díky použité hydrostatické převodovce je možné plynule volit rychlost vpřed i vzad. Rychlost se mění nastavením páky na řidítkách. Velikou výhodou je, že je možné rychlost...
Výkonný kultivátor s benzínovým 4-taktním motorem a odolnou kovovou převodovkou. Možnost nastavitelné šířky záběru.
Poloprofesionální kultivátor RURIS 7500FR disponuje výkonným a spolehlivým motorem o objemu 208 ccm a výkonu 7.0 HP. Pracovní šířka je nastavitelná v rozmezí 560 - 830 mm....
Rozumnou volbou je profesionální kultivátor RURIS 731, který dokáže jednoduše zpracovat půdu a s připojeným příslušenstvím nejlepším možným způsobem připravit k setí.
Motorový kultivátor PROTECO PREMIUM 51.06-K-2120 je silný a spolehlivý stroj určený pro přípravu půdy, kypření a zapracování hnojiv. Je vybaven robustním čtyřtaktním OHV motorem...
Motorový kultivátor RURIS 753K je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých a tvrdých půd, kde je třeba správně korelovat hmotnost a rychlost pohybu ve vztahu k...
Velmi lehký benzínový mini kultivátor vybavený 4-taktním motorem, ideální k použití do pařenišť, skleníků nebo na malé záhonky. Při dokoupení volitelné výbavy získáte...
Profi provedení - Motor B&S CR950 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Profesionální motorový kultivátor RURIS 732ACC je speciálně zkonstruován a určen ke zpracování lehkých i tvrdých půd, kde je zapotřebí správného vyvážení hmotnosti a rychlosti...
Profi prvek tohoto modelu kultivátoru je osazení stroje kvalitní dvou rychlostní převodovkou s možností variabilního nastavení otáček kultivace (2x rychlost vpřed, 1x rychlost...
Motorový kultivátor RURIS DAC 185 je ideální pro zemědělské práce v zahradách, představuje výborný poměr kvality a ceny. Jelikož je vybaven výkonným motorem o výkonu 7,5 HP, lze...
Profesionální motorový kultivátor RURIS 651KSD je osazen 6,0 HP dieselovým motorem, který je určen pro práce v zahradách a na polích a díky robustnosti použitého materiálu...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | DAKR spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Třída Československé armády 210, 753 01 Hranice |
| E-mail : | prodej@dakr.cz |
