Krbová kamna VICTORIA Opal L-w
Kód: 7092--MAM-494160237-Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Krasná kachlová kamna v minimalistickém designu od osvědčeného českého výrobce HAAS+SOHN. Kamna jsou vybavena všemi moderními dostupnými prvky a snesou ta nejpřísnější měřítka...
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
Barva: grafitově šedá
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm
Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850°C
Litinový rošt na dně spalovací komory
Těsnění dvířek ze skelných vláken
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Kovová dveřní klika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 99 kg |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Předepsaný tah komína (min.): | 10,8 Pa |
| Spotřeba paliva (dřevo) kg/hod.: | 1,5 kg/hod. |
| Rozměry spalovací komory (Š x H x V): | 36 x 20 x 34 cm |
| Maximální výkon: | 5 kW |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Energetická třída: | A |
| Externí přívod vzduchu: | Ano |
| Hmotnost: | 99 kg |
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Krbová kamna Prity K12. Vnitřní obložení šamotové desky. Vnitřní litinový rošt. Regulovatelný přívod primárního vzduchu. Materiál 3 mm plech.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Litinová horní deska. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné...
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2....
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C.
Barva grafitově šedá. Dvoje dvířka pro přikládaní. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Antic bez problémů postavit do rohu. Připojení kouřovodu je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | BN Direct Supply Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 13 Todor Radev Penev Str., kv.Pobeda, 9027 Varna, Bulgaria |
| E-mail : | bndirectsupply@gmail.com |
