Krbová kamna s teplovodním výměníkem PRITY WD W24
Kód: 264--MAM-166052951-Související produkty
Sporák na tuhá paliva Zvezda. Umístění trouby: vpravo. Komínový vývod: horní, vpravo. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Prosklená dvířka trouby. Praktický uzavíratelný prostor pro skladování dřeva. Horní deska 6 mm ocel. Barva černá, matná
Krbový sporák Zvezda. Trouba na pravé straně. Komínový vývod: horní, na pravé straně. Horní deska: 6 mm ocel. Barva: černá.
Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Detailní popis produktu
Teplovodní výměník
Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm
Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm
Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu
Litinový rošt na dně spalovací komory
Přední klapka pro ovládání přívodu vzduchu
Komínová klapka
Prostor pro uskladnění dřeva
Kamna jsou vybavena roštovací pákou pro usnadnění přesunu přebytečných zbytků paliv z roštu topeniště do popelníkové zásuvky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 152 kg |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 93 cm |
| Maximální délka polena: | 44 cm |
| Rozměry přikládacího otvoru (Š x V): | 30 x 20 cm |
| Objem teplovodního výměníku: | 31 l |
| Nominální výkon do prostoru: | 6 kW |
| Nominální výkon do výměníku: | 18 kW |
| Teplovodní výměník: | ano |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Hmotnost: | 152 kg |
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou...
Rohová krbová kamna. Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Litinový rošt na dně spalovací komory....
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení obklad s přírodního kamene. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady....
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | PRITY 95 Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 33 “Maksim Raykovich” Str, 5140 Lyaskovets, BULGARIA |
| E-mail : | sales@prity-bg.com |
