Jotul F 200 - litinová krbová kamna
Kód: 30054641Související produkty
Kachlová kamna EBOLI prošla omlazovací kúrou. Vyměnili jsme kliku a zlepšili ergonomii otvírání dvířek. I podstavec došel k obměně. Natřeli jsme ho tmavou barvou. Barevná škála...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Detailní popis produktu
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba kamen je snadná díky jedné páčce pro přívod vzduchu a vyjímatelnému popelníku. Kvalitní materiály, řemeslná tradice a nejmodernější technologie vytváří novodobou klasiku.
- Čisté spalování CB (ekodesign)
- Externí přívod vzduchu
- Kvalitní norská litina
- Praktický popelník
- Klasický design
| Parametry: | |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Rozměry (VxŠxH): | 755 x 561 x 472 mm |
| Hmotnost: | 138 kg |
| Délka polen: | až 37 cm |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Povrchová úprava: | černý lak |
| Volitelné příslušenství: | |
| 51047509 - sada pro exter. přívod vzduchu ............2 690,-CZK | |
| 50061978 - kryt exter. přívodu vzduchu ...............1 390,-CZK | |
| ( v případě zájmu připište do poznámek u obj. formuláře ) | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 138 kg |
Ocelová krbová kamna Zvezda s litinovým roštem. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Panoramatická krbová kamna. Prosklená dvířka z obou stran (přední i zadní)
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu. Připojení ke komínu vám usnadní možnost vybrat si vrchní nebo...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 4 varianty obložení – boky v barvě bílé White, Titan, z...
Ekodesign litinová dvířka elegantní červená barva
Krbová kamna VERSO Kara
Kamna na dřevo PISA RLU svým štíhlým oválným tvarem připomínají věž v Pise a odtud název. Tato elegantní kamna s velkým prosklením ukrývají řadu dalších výhod jako např....
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Černá bude vždycky v módě, na to sází také krbová kamna Levanger. Kvalitní litinová dvířka dávají tušit, že tahle kamna budou sloužit dlouhé roky. Pod nimi najdete prostorný,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Jotul AS |
|---|---|
| Adresa : | Festningsveien 2, 1678 Krakeroy (Fredrikstad), Norsko |
| E-mail : | jotul@jotul.com |
