Haas+Sohn ADRIA II krbová kamna s výměníkem - černá, béžová
Kód: 0431015000000--HAASSouvisející produkty
Teplovodní výměník o výkonu 12 kW. Pečící trouba na levé straně. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací...
Sporák s výměníkem je určený pro vytápění s napojením na vodní otopný systém. Ve sporáku je zabudovaný regulátor výkonu do topné soustavy. Regulace primárního spalování je...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou...
Barevné provedení: červená bordó. Pečící trouba. Umístění trouby: vpravo. Umístění kouřovodu: vpravo. Prosklená dvířka trouby vybavená teploměrem.
Detailní popis produktu
Krbová kamna s vyměnitelným výměníkem
Krbová kamna Adria II s výměníkem vyrábíme v antracitové variantě se stříbrnými doplňky a v černém provedení s béžovou dlažbou na boku. Jejich decentní design zapadne do jakéhokoliv interiéru.
Pokud je připojíte k radiátorům, mohou sloužit i jako hlavní zdroj tepla. Můžete také výměník demontovat a používat krbová kamna Adria II v klasickém “teplovzdušném” provozu.
Parametry
| Účinnost | 83 % |
|---|---|
| Výkon | 3,4-10,5 kW |
| Rozměry | 1050/560/442 mm |
| Hmotnost | 136 kg |
| Vývod kouřovodu | vrchní, Ø 150 |
| Minimální tah komína | 12 Pa |
| Vytápěcí schopnost | 60-190 m3 |
| Použitelné palivo | Kusové dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Spotřeba paliva | 1,9-2,8 kg |
Technické parametry výměníku
| Použitelný výkon do topných těles | 4,9 kW |
|---|---|
| Doporučený tepelný spád | 75-60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 10,3 l |
| Maximální pracovní přetlak | 0,3 MPa |
![]()
![]()
![]()
![]()
Provedení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA S VÝMĚNÍKEM |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 136 kg |
Krbová kamna Almo s výměníkem z řady Home v sobě spojují jednoduchou eleganci a moderní design. Vyberte si mezi černou a světlejší antracitovou variantou a užívejte si pohled do...
Teplovodní výměník. Ochlazovací smyčka. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Krbová kamna Visby s výměníkem potěší každého, kdo chce topit čistě a pohodlně. Korpus s přírodním pískovcovým obkladem Woodstone Prestige skrývá moderní výměník, který...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Litinový...
Teplovodní výměník. Barva grafitově šedá. Dvojitá dvířka s panoramatickým sklem. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Boční obložení keramické obklady....
Teplovodní výměník. Retro vzhled na nožíčkách. Barva: grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními...
Teplovodní výměník s ochlazovací smyčkou. Komínová klapka. Barva grafitově šedá. Boční obložení keramické obklady. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm....
Ocelová krbová kamna Zvezda s teplovodním výměníkem. Litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna s teplovodním výměníkem pro připojení topných těles nebo zásobníkového ohřívače vody. Možné je i připojení ke stávajícímu otopnému systému...
Teplovodní výměník. Tělo vyrobené z ocelového plechu o síle 2 mm. Horní deska z ocelového plechu o tloušťce 3-4 mm. Boční obložení: lakované desky z ocelového plechu. Hluboké...
Krbová kamna Farum s výměníkem zvládnou vytápět celý dům. Pod obkladem z přírodního pískovce Woodstone Prestige najdete bytelné ohniště a moderní výměník, který předává do vody...
-
energetický štítek (PDF) (131.7 kB)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
dokumentace produktu (PDF)
-
informační list výrobku (PDF)
-
příloha k technické dokumentaci (PDF)
-
prohlášení o vlastnostech výrobku (PDF)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 260, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou |
| E-mail : | prodej@haassohn.com |
