Benzínový kultivátor RURIS DAC 185 PRO s elektrickým startováním
Kód: 18500DAC26D--MAM-1216729413-Související produkty
Sada gumových nafukovacích kol spolu s poloosami.
EUROSYSTEMS EURO5 Brzdící kolík
Tento produkt je ideální volbou pro osevní pozemky, je vhodný pro travní porosty i pro zeleninové plodiny. Hnací kola jsou poháněna pomocí řetězu na blocích pro rozvoz semen,...
EUROSYSTEMS EURO5 Kolové závaží
PUBERT Ořezávací KIT pro MIKRO kultivátor MB 25 H, MB 35P
PUBERT Provzdušňovací KIT pro kultivátor PUBERT TILLENCE
EUROSYSTEMS RTT Bumper - nárazník
PUBERT Hrobkovací KIT s kovovými koly pro kultivátory...
radlice hrobkovací - nastavitelná pro 51.06-K-2120-P
Sada gumových nafukovacích kol spolu s poloosami.
Detailní popis produktu
Robustní benzínový kultivátor s maximálním výkonem 8,5 HP a elektrickým startováním. Spolehlivá převodovka, nastavitelná šířka záběru a stabilita v každém terénu, kola 19x7-8.
Motorový kultivátor RURIS DAC 185 PRO je robustní a výkonný stroj určený k efektivnímu zpracování půdy v zahradách, sadech i na menších farmách. Díky maximálnímu výkonu 8,5 HP a spolehlivému 4-taktnímu motoru si poradí i s tvrdou, těžkou či dlouhodobě neobdělávanou půdou.
Masivní převodovka z tvárné litiny, ozubená kola v olejové lázni a velká gumová kola 19x7-8 zaručují stabilitu, dlouhou životnost a komfort při práci. Model je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají spolehlivý výkon, jednoduché ovládání a profesionální výsledek.
Motorový kultivátor RURIS DAC 185 PRO je vhodný pro zahrádkáře s většími pozemky, menší farmáře, pro pravidelné sezónní práce, zpracování těžších a hutných půd.
- maximální výkon 8,5 HP (čistý výkon 7,5 HP) – spolehlivý záběr i v náročných podmínkách
- elektrické startování klíčem + manuální start – pohodlné spuštění bez námahy
- převodovka v olejové lázni – vyšší odolnost a delší životnost komponent
- těleso převodovky z tvárné litiny – robustní konstrukce pro intenzivní používání
- 2 rychlosti vpřed + 1 vzad – přesná kontrola a snadné manévrování
- nastavitelná pracovní šířka 560 – 930 mm – flexibilita dle typu práce
- pracovní hloubka až 340 mm – efektivní překypření půdy
- produktivita až 1 000 m2/h – rychlé zpracování větších ploch
Upozornění:
- Motorové stroje RURIS vybavené motory 4T a 2T jsou dodávány bez oleje a paliva.
- Maximální výkon představuje výkon motoru na dynamometru bez vzduchového filtru a tlumiče výfuku.
- Čistý výkon představuje reálný výkon motoru se vzduchovým filtrem a tlumičem výfuku ve standardním provozu.
Před uvedením do provozu doporučujeme zkontrolovat a doplnit olej, zajistíte tím dlouhou životnost a bezproblémový provoz stroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ KULTIVÁTORY |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 5940739014617 |
| Motor: | benzinový, 4-takt, OHV |
| Max. výkon motoru: | 8,5 HP |
| Objem motoru: | 208 cm3 |
| Čistý výkon motoru: | 7,5 HP |
| Zapalování: | elektronické |
| Palivo: | bezolovnatý benzín |
| Objem palivové nádrže: | 6,5 L |
| Průměrná spotřeba paliva: | 1 L/ hod. |
| Objem olejové vany motoru: | 0,6 L |
| Převodová skříň: | ozubená kola v olejové lázni |
| Těleso převodovky: | tvárná litina odolná vůči namáhání |
| Objem olejové vany převodovky: | 1,8 L |
| Počet rychlostí: | 2 vpřed / 1 vzad |
| Pracovní šířka: | 560 - 930 mm |
| Max. pracovní hloubka: | 340 mm |
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS EURO5 EVO 2+1 CR950 208 je všestranný a robustní, rychle připravuje zem tím, že rozbije horní kůru, redukuje zeminu na jemně drcenou, dobře...
Profesionální kultivátor je nejvýkonnější model v sortimentu značky RURIS, vybavený spolehlivým motorem General Engine o výkonu 18 HP a objemem 460 cm3....
Spolehlivý stroj pro efektivní přípravu půdy v zahradách, sklenících a na políčkách. Tažený zadní kultivátor s nezávisle pracujícími frézními nástroji zaručuje mimořádnou...
Poloprofesionální kultivátor RURIS 7500FR disponuje výkonným a spolehlivým motorem o objemu 208 ccm a výkonu 7.0 HP. Pracovní šířka je nastavitelná v rozmezí 560 - 830 mm....
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS EURO5 EVO 2+1 LONCIN 182 je všestranný a robustní, rychle připravuje zem tím, že rozbije horní kůru, redukuje zeminu na jemně drcenou, dobře...
Profi provedení - Motor PUBERT R210 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Lehký kultivátor PUBERT MESO 35P C2 určený k úpravě půdy na menších plochách. Kvalitní 4-taktní motor a pojezd vpřed i vzad. Nízká hmotnost.
Profesionální motorový kultivátor RURIS 915K, vybavený motorem o výkonu 15 HP a objemem válců 420 ccm, dokáže bez problémů obdělávat jakýkoli typ půdy bez ohledu na její...
Malotraktor Ruris 977C je výkonný a všestranný stroj určený těm, kteří pracují v zemědělství, zahradnictví nebo jiných podobných činnostech při obdělávání půdy a sečení trávy....
Špičkový minikultivátor od největšího světového výrobce kultivátorů, francouzské společnosti PUBERT. Ideální pro plochy do 300 m2.
Zahradní kultivátor, výkonný čtyřtaktní motor, 2 rychlostní stupně. Kovová konstrukce odolná vůči nárazům, ergonomické rukojeti a 2 zadní opěrná kola. 24 čepelí na otočné...
VeGA MULTI 36-60 je všestranný kultivátor navržený pro efektivní práci na zahradě i v těžších podmínkách. Je vybaven výkonným motorem o síle 5,0 HP a objemu 139 cm3 , který...
Díky svým kompaktním rozměrům, obratnosti a malé hmotnosti se benzínový kultivátor VeGA GT 4452 hodí i pro přípravu půdy ve sklenících a fóliovnících. Zobrazení 360°...
Profi provedení - Motor PUBERT R210 BH využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Motorový kultivátor MH 770 Comfort je vaším robustním pomocníkem pro efektivní a časově nenáročné využití vašich obdělaných ploch. Ať už při kultivaci, provzdušňování nebo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RURIS |
|---|---|
| Adresa : | Decebal Boulevard, nr. 111, Administrative Building, 200746, Craiova, Dolj, ROMANIA |
| E-mail : | info@ruris.ro |
