AlfaPlam RUSTIKAL - krbová kamna
Kód: 8606009935187Související produkty
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Detailní popis produktu
Přikládání je možné jak zepředu tak z boku na pravé straně. Regulátor spalování je umístěn na přední straně. Rám je vyroben ze silného plechu, topeniště je vyrobené z litiny. Polena je možné vkládat i z boku do 52 cm dlouhého topeniště. Součástí kamen je redukce odkouření z 210 na 120 mm
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Výkon: | 11 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | zadní |
| Rozměry š x h x v: | 720 x 440 x 820 mm |
| Hmotnost: | 101.5 kg |
| Vytápěný prostor: | 183 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 101 kg |
| EAN: | 8606009935187 |
Krbová kamna Prity WD vysokým výkonem. Praktický prostor ve spodní částí pro uskladnění dřeva.
Výkonná krbová kamna PRITY s litinovou plotnou.
krbová kamna
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do...
krbová kamna
Krbová kamna Masterflamme díky své masivní konstrukci zastupují vysoce kvalitní segment trhu. Trubkové řešení spalovací komory zajišťuje velmi nízkou roztažnost materiálu,...
krbová kamna
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
krbová kamna
Krbová kamna VERSO Kara
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
