AlfaPlam RUSTIK antracit - krbová kamna
Kód: 8606009935170Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Detailní popis produktu
Přikládání je možné jak zepředu, tak z boku na pravé straně. Regulátor spalování je umístěn na přední straně. Rám je vyroben ze silného plechu, topeniště je vyrobené z litiny. Polena je možné vkládat i z boku do 52 cm dlouhého topeniště. Součástí kamen je redukce odkouření z 210 na 120 mm. Pokud máte zájem i o další doplňky ke kamnům, najdete je v kategorii příslušenství ke kamnů.
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Výkon: | 11 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | zadní |
| Rozměry š x h x v: | 720 x 440 x 820 mm |
| Hmotnost: | 101,5 kg |
| Vytápěný prostor: | 183 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 101 kg |
| EAN: | 8606009935170 |
Designová řešení krbových kamen HAAS+SOHN Rukov jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v...
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Krbová kamna VERSO 2
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Kamna Fenix přinášejí do vašeho domova nejen teplo, ale i styl. Díky modernímu designu s černým plechovým obkladem a trojitým prosklením se stanou středobodem každého interiéru.
Kachlová kamna nemusí být jen klasika do chalupy. I moderní minimalistický interiér se může pyšnit kamny s kachlovým obkladem moderního „střihu“. Šedá metalická kachle dodává...
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Krbová kamna VERSO Theia, černá
Při pohledu na krbová kamna Skarnes, se vám nejspíše vybaví vřes, zelené louky a barevné rybářské domky. Bytelná litinová dvířka nabízí velkou prosklenou plochu, vhod přijde...
Do rohu i bez rohů. Kamna nemusí být jen hranatá, půdorys některých doslova opíšete kružnicí. Díky jejich tvaru můžete krbová kamna Ovalis bez problémů postavit do rohu. Na...
Krbová kamna Prity s retro vzhledem na nožičkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými...
Krbová kamna VERSO Theia, slonová kost
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
