AlfaPlam ELITA III ECO červená - krbová kamna
Kód: 8606020941402Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
WAMSLER PRIMO Ceramica kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním...
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám sjenojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou....
Detailní popis produktu
Krbová kamna jednoduché konstrukce a praktického použití umožňují efektivní vytápění menších ploch. Díky dostupnosti několika barev se snažíme plně vyhovět vašim přáním. Prostor pro uskladnění dřeva je zajištěn uvnitř samotných kamen, což výrazně zlepšuje komfort.
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Výkon: | 8,0 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | horní |
| Rozměry: | 455 x 442 x 865 mm |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Vytápěný prostor: | 133 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety |
| Energetická třída: | A+ |
| Ecodesign: | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna VERSO litinová dvířka
Designová krbová kamna v barvě slonová kost. Barva slonová kost, grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená...
Jednoduchý design a oheň krásně s rozhledem, to je, oč tu běží. 3D efekt díky trojsklu, štíhlé šedé nebo lesklé černé tělo krbových kamen EIFFEL a topeniště ve vyšší poloze dává...
Retro vzhled na nožíčkách. Barva černá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo...
Rohová krbová kamna. Barva grafitově šedá. Panoramatické sklo. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm
Krbová kamna VERSO Kara
Wamsler je tradičním evropským výrobcem kamen a sporáků na pevná paliva. Společnost úspěšně zkombinovala tradiční hodnoty s inovativní nejmodernější technologií a přísnou...
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Ocelová krbová kamna Zvezda v retro provedení. Vnitřní litinový rošt. Obložení topeniště: šamotové cihly.
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Sympatický společník do menších prostor. Design krbových kamen Uka jednoduše nestárne. Těleso v nadčasové černé barvě doplňují masivní litinová dvířka. Krbová kamna Uka jsou...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Kamna dílenská - chalupářská Wamsler Colorado jsou určena k instalaci pro obývací prostory chalup a zahradních domků...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší polena....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
