AlfaPlam ELITA II ECO červená - krbová kamna
Kód: 8606020941679Související produkty
Kachlová kamna HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují veškeré požadavky na moderní topidlo a na jejich vývoji se podílí přední české designerské firmy. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém...
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2....
Detailní popis produktu
Krbová kamna jednoduché konstrukce a praktického použití umožňují efektivní vytápění menších ploch. Díky dostupnosti několika barev se snažíme plně vyhovět vašim přáním. Prostor pro uskladnění dřeva je zajištěn uvnitř samotných kamen, což výrazně zlepšuje komfort.
| Parametry: | |
| Typ kamen: | teplovzdušná |
| Výkon: | 6,5 kW |
| Kouřovod: | 120 mm |
| Napojení kouřovodu: | horní |
| Rozměry: | 455 x 442 x 865 mm |
| Hmotnost: | 67 kg |
| Vytápěný prostor: | 108 m3 |
| Palivo: | palivové dřevo, ekobrikety |
| Energetická třída: | A+ |
| Ecodesign: | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KRBOVÁ KAMNA |
|---|---|
| Hmotnost: | 67 kg |
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Krbová kamna Prity K13. Litinový vnitřní rošt. Ocelová kamna, síla plechu 3 mm. Vnitřní obložení šamotové desky.
Menší krbová kamna, která svým kulatým tvarem klobouku připomínají dřívější oblíbené modely. To jsou kamna VISTA. Boční strany kamen mají obklad v dekoru dřeva a pod topeništěm,...
Krbová kamna v moderním designu se snížením výkonem, vhodná pro nízkoenergetické domy. Dvířka jsou opatřena žáruvzdorným sklem. Masivní kovová klika u přikládacích dvířek...
Krbová kamna VERSO Rheia L
Barva grafitově šedá. Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 3-4 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění. Sklo dvířek zdobí gotické příčky. Obsluha i údržba...
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen JONSBO tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přikládat i větší...
Malá, ale šikovná. Tak by se dala popsat jednoduše krbová kamna Foresta. Svou výškou 690 mm nezaberou moc místa. A přesto se do topeniště vejdou polena o velikosti 50 cm. Kamna...
Krbová kamna Pinerolo nabízí pod masivním obkladem z přírodního kamene (pískovec Woodstone Prestige, nebo mastek Speckstein), pořádnou dávku moderní techniky. Kamenný obklad má...
Krbová kamna VERSO Ina L výkon: 8 kW
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů. Tato kompaktní kamna dosahují optimálního spalování i při nízkém...
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň. Chytrá dvířka pro boční...
Korpus kamen je vyroben z ocelového plechu o síle 2-3 mm. Spalovací komora je obložená akumulačními šamotovými cihlami. Keramické sklo dvířek, odolné teplotám do 850 °C....
Kamna na dřevo PISA RLU svým štíhlým oválným tvarem připomínají věž v Pise a odtud název. Tato elegantní kamna s velkým prosklením ukrývají řadu dalších výhod jako např....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ALFA-PLAM |
|---|---|
| Adresa : | 17500 VRANJE, Radnička 1, Srbija |
| E-mail : | office@alfaplam.rs |
