ACTIVE 40.40 - motorová pila
Kód: 0840V830Související produkty
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Benzín Aspen 2 neobsahuje prakticky žádné škodlivé látky jako benzen, aromatické uhlovodíky nebo olefiny, které mohou být původci vážných zdravotních problémů. Alkylátový benzín...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní, bezpečná varianta velice oblíbených a z minulosti známých cirkulárek. Má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce. Bezpečné řezání díky krytému pracovnímu prostoru. Stabilní a dostatečné výkonná k řezání větví, polen a kmenů.
Kolébková pila Scheppach HS 410 je moderní a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Pila umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je...
Kolébková pila Scheppach HS 720 je profesionální, ale mnohem bezpečnější variantou oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Robustní a kompaktní celokovová konstrukce
Nová kolébková pila Scheppach HS 730 je špičková a mnohem bezpečnější varianta oblíbených cirkulárek pro ty, kteří musí každoročně zvládnout pořezat opravdu velké množství...
Kolébková pila Scheppach HS 550 je moderní, a hlavně bezpečná varianta oblíbených cirkulárek. Umožňuje velmi rychlou práci v pohodlné, vzpřímené poloze. Její obsluha je naprosto...
Kolébková pila má navrženou masivní konstrukci se silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč ze slinutých karbidů. O bezpečné řezání se stará konstrukce kolébky a...
Kotoučová kolébková pila s velkým průměrem 70 cm umožní rychlou a efektivní práci s poleny.
Detailní popis produktu
Parametry
| Motor: | 2-takt, úsporný nízkoemisní ACTIVE 2 |
| Objem motoru: | 38 cm3 |
| Výkon: | 2.5 HP/ 1.8 kW |
| Startování: | EASY START |
| Karburátor: | Walbro WT |
| Brzdový systém: | Automatický |
| Typ řetězu: | 3/8x1,3 |
| Velikost lišty: | 35 cm |
| Rukojeť: | Antivibrační |
| Hmotnost: | 3.8 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BENZÍNOVÉ ŘETĚZOVÉ PILY |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595557901006 |
Silná, robustní a cenově velmi výhodná pila Riwall vhodná na všechny běžné práce okolo domu i zahrady, přípravu palivového dřeva apod. Jako DÁREK obdržíte...
Nejlehčí obouruční benzínová pila na světě vhodná pro lehčí práce, práce na zahradě, vhodná pro tesaře, řezbáře a sadaře. Pila disponuje profesionálním zpracováním motoru,...
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Benzínová pila Scheppach CSP 53-45 je výkonná univerzální pila třídy farmer, vhodná na příležitostné kácení stromů, prořezávání keřů, přípravu palivového dřeva a další práce...
RPCS 6250 - řetězová pila s benzínovým motorem 62 cm3 - jedna z nejvýkonnějších pil ve třídě s motorem o objemu 62 cm3, díky moderním konstrukčním materiálům má stroj stále...
Motorová pila AMX 26.10C je vybavena carvingovou (řezbářskou) lištou - ta má menší poloměr vrcholu než klasické lišty a hodí se pro vyřezávání různých motivů, dekorací nebo...
Výkonné 2-taktní motory s tlumením vibrací, vysoká tažná síla a řezací výkon, systémová brzda a ochranná clona na ruce s rychlým zastavením řetězu, automatické mazání řetězu.
Řetězová pila pro použití v zahradě pro řezání dřeva, údržbu stromů je vybavena výkonným a spolehlivým motorem TEZ a nabízí vynikající výkon při efektivním řezání kmenů a větví,...
Nová jednoruční pila se vyznačuje vyšší odolností díky pochromovanému válci, snazší ovladatelností díky rukojeti tvarované pod větším úhlem, pohodlným úchopem díky patentované...
Tato pila s carvingovou lištou v základní výbavě je revolučním strojem mezi jednoručními pilami. Jde o nejlehčí pilu na světě při zachování skvělého výkonu (1,1 kW/1,52 HP) a...
ECHO DCS-3500T je motorová pila nové generace z řady X-Series s horní rukojetí, určená pro profesionální arboristy, kteří požadují vysoký výkon a spolehlivost. Jako jedna z...
Benzínová řetězová pila solo by AL-KO 6436 je dokonalým všestranným pomocníkem pro odvětvování stromů, kácení menších stromů nebo řezání palivového dřeva. Výkonný, snadno...
Řetězová pila RURIS DAC 201RS, speciálně navržená pro arboristy, nabízí podstatné výhody díky 2-taktnímu motoru TEZ o výkonu 1,5 HP a objemu válců 24,5 cm3. Tento kompaktní a...
Motorová pila AMX 45.18 je perfektním pomocníkem při práci v sadu na zahradě ale i v...
Motorové pily VeGA TCS Professional nabízí vysokou kvalitu všem náročným uživatelům, kteří očekávají profesionální řetězové pily na úrovni třídy farmer. Zobrazení 360°...
Velmi výkonná pila o objemu 62 cm3, spolehlivá pila s důrazem na robustní konstrukci a dlouhou životnost, systém snadného startování umožňuje vždy lehký start pily bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Active s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via Delmoncello, 12, 26037 – S. Giovanni in Croce (CR) – ITALIA |
| E-mail : | mail@active-srl.com |
