žebřík trojdílný univerzální Krause CORDA 3x8, prac. výška 5,40 m
Kód: 10.66-3-08-KR--MAM-1234477729-Detailní popis produktu
Trojdílný mnohoúčelový hliníkový žebřík je možné použití jako opěrný žebřík, štafle nebo výsuvný žebřík. Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Ocelové vodící profily umožňují snadné vysouvání jednotlivých částí žebříku - Široká stabilizační traverza zajišťuje bezpečné stání - Protiskluzové patky - Bezpečnostní hákové pojistky proti samovolnému vysunutí částí žebříku při transportu a používání - Možnost odejmutí třetího dílu - Maximální pracovní výška 5,40 m - Maximální zatížení 150 kg - Certifikace EN 131 pro domácí i profesionální použití RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 4009199030382 |
| Hmotnost: | 9kg |
| Délka: | 225/320/450mm |
| Použitý materiál: | hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 3x8 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
