žebřík trojdílný univerzální Krause CORDA 3x7, prac. výška 5,1 m
Kód: 10.66-3-07-KR--MAM-1234478036-Detailní popis produktu
Trojdílný mnohoúčelový hliníkový žebřík je možné použití jako opěrný žebřík, štafle nebo výsuvný žebřík. Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Ocelové vodící profily umožňují snadné vysouvání jednotlivých částí žebříku - Široká stabilizační traverza zajišťuje bezpečné stání - Protiskluzové patky - Bezpečnostní hákové pojistky proti samovolnému vysunutí částí žebříku při transportu a používání - Maximální zatížení 150 kg - Certifikace EN 131 pro domácí i profesionální použití RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4009199007674 |
| Hmotnost: | 10kg |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Délka: | 195/295/420mm |
| Příček: | 7 |
| Rozměry: | bočnice 60x20 mm; příčka 25x25 mm; síla 2 mm |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | trojdílné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
