žebřík trojdílný univerzální Krause CORDA 3x11, prac. výška 7,25 m
Kód: 10.66-3-11-KR--MAM-1234478034-Detailní popis produktu
Certifikovaný trojdílný hliníkový žebřík pro mnohoúčelové využití. Je možné jej použít jako opěrný žebřík, štafle nebo výsuvný žebřík. Certifikováno i pro profesionální účely. UPOZORNĚNÍ - Vzhledem k délce žebříku a bezpečnostním normám nelze 3 díl žebříku odpojit! Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Ocelové vodící profily umožňují snadné vysouvání jednotlivých částí žebříku - Široká stabilizační traverza zajišťuje bezpečné stání - Protiskluzové patky - délka stabilizační tyče 995 mm - Bezpečnostní hákové pojistky proti samovolnému vysunutí částí žebříku při transportu a používání - Maximální zatížení 150 kg - Certifikace EN 131 pro domácí i profesionální použití Rozměry v praxiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 4009199007698 |
| Hmotnost: | 18kg |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Délka: | 310/475/645mm |
| Příček: | 11 |
| Rozměry: | bočnice 60x20 mm; příčka 25x25 mm; síla 2 mm |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | trojdílné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
