žebřík trojdílný univerzální Krause CORDA 3x10, prac. výška 7 m
Kód: 10.66-3-10-KR--MAM-1234477728-Detailní popis produktu
Trojdílný mnohoúčelový hliníkový žebřík je možné použití jako opěrný žebřík, štafle nebo výsuvný žebřík. Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Ocelové vodící profily umožňují snadné vysouvání jednotlivých částí žebříku - Široká stabilizační traverza zajišťuje bezpečné stání - Protiskluzové patky - Bezpečnostní hákové pojistky proti samovolnému vysunutí částí žebříku při transportu a používání - Možnost odejmutí třetího dílu - Maximální pracovní výška 7 m - Maximální zatížení 150 kg - Certifikace EN 131 pro domácí i profesionální použití RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky, schůdky, lešení |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.6 kg |
| EAN: | 4009199030405 |
| Hmotnost: | 15,6kg |
| Délka: | 280/430/615mm |
| Použitý materiál: | hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 3x10 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
