žebřík trojdílný Krause CORDA 3x7 s úpravou na schody | 5,1 m
Kód: 10.66-S-3-07-KR--MAM-1234477975-Detailní popis produktu
Trojdílný mnohoúčelový hliníkový žebřík, který lze díky unikátní konstrukci kromě běžného použití (opěrný žebřík, štafle a výsuvný žebřík) využít i na schodištích či jiných víceúrovňových površích. Výhody a charakteristické znaky - příčle s profilováním po obvodu - ocelové vodicí profily umožňují snadné vysouvání jednotlivých částí žebříku - široká stabilizační traverza zajišťuje bezpečné stání - použití i pro schodiště nebo u soklů - protiskluzové patky - bezpečnostní hákové pojistky proti samovolnému vysunutí částí žebříku při transportu a používání - maximální zatížení 150 kg - Splňuje nejpřísnější normy EN 131 i pro profesionální použití RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 4009199007704 |
| Hmotnost: | 10kg |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Délka: | 195/295/420mm |
| Příček: | 7 |
| Rozměry: | bočnice 60x20 mm; příčka 25x25 mm; síla 2 mm |
| Nadrozměr: | ano |
| Typ MALL: | trojdílné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
