žebřík trojdílný 3x6 KRAUSE s úpravou na schody 170/240/365 cm
Kód: 10.66-S-3-06-KR--MAM-1234477727-Detailní popis produktu
Trojdílný mnohoúčelový hliníkový žebřík je možné použití jako opěrný žebřík, štafle nebo výsuvný žebřík Výhody a charakteristické znaky - příčle s profilováním po obvodu - ocelové vodicí profily umožňují snadné vysouvání jednotlivých částí žebříku - široká stabilizační traverza zajišťuje bezpečné stání - použití i pro schodiště nebo u soklů - protiskluzové patky - bezpečnostní hákové pojistky proti samovolnému vysunutí částí žebříku při transportu a používání - maximální zatížení 150 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 4009199033369 |
| Hmotnost: | 9kg |
| Délka: | 170/240/365mm |
| Použitý materiál: | hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 3x6 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
