žebřík teleskopický 3,2 m, 11-příčkový
Kód: 10.66-5-32--MAM-1234477845-Detailní popis produktu
Žebřík teleskopický PROTECO 11-příčkový 3,20 m najde své uplatnění ať už v domácnosti, na zahradě, ale i na chalupě či v práci. Stabilní díky konstrukci, která je vyrobena z lehkého hliníkového materiálu. Tento materiál snižuje celkovou hmotnost a umožňuje žebřík složit do minimální možné úložné velikosti. Výhody a charakteristické znaky - 11 příček s nastavitelnou délkou až do 3,2 m - S nosností 150 kg vyhovuje všem domácím potřebám - Jednoduchá manipulace, hmotnost jen 8,5 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.7 kg |
| EAN: | 8591084111086 |
| Hmotnost: | 8,7kg |
| Délka: | 3,20mm |
| Použitý materiál: | Hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 11 |
| Šířka žebříku: | 46 |
| Rozestup mezi stupadly: | 27,5 |
| Typ MALL: | teleskopické |
| Výška složeného žebříku: | 77 |
| Délka stabilizační tyče: | 79 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
