žebřík opěrný hliníkový 8 příček 225cm
Kód: 10.66-1-08-KR--MAM-1234477978-Detailní popis produktu
Lehký a účelný hliníkový opěrný žebřík pro běžné činnosti. Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Protiskluzové patky - Nízká hmotnost, snadná přeprava - Maximální zatížení 150 kg RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 4009199007612 |
| Hmotnost: | 3,2kg |
| Délka: | 225mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 8 |
| Nadrozměr: | ano |
| Šířka žebříku: | 34 |
| Rozměr stupadla: | 2,5 x 2,5 |
| Typ MALL: | jednodílné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
