žebřík opěrný hliníkový 14 příček 390cm se stabilizátorem
Kód: 10.66-1-14-KR--MAM-1234477961-Detailní popis produktu
Lehký a účelný hliníkový opěrný žebřík pro běžné činnosti. Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Protiskluzové patky - Nízká hmotnost, snadná přeprava - Maximální zatížení 150 kg - Rozměr profilu 20 x 72 - Šíře žebříku 34 cm - Šíře stabilizátoru 77 cm RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| EAN: | 4009199007667 |
| Hmotnost: | 6,7kg |
| Délka: | 395mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 14 |
| Nadrozměr: | ano |
| Šířka žebříku: | 34 |
| Rozměr stupadla: | 2,5 x 2,5 |
| Typ MALL: | jednodílné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
