žebřík opěrný hliníkový 10 příček 280cm
Kód: 10.66-1-10-KR--MAM-1234477971-Detailní popis produktu
Lehký a účelný hliníkový opěrný žebřík pro běžné činnosti. Výhody a charakteristické znaky - Příčle s profilováním po obvodu - Protiskluzové patky - Nízká hmotnost, snadná přeprava - Maximální zatížení 150 kg - Šířka žebříku: 34 cm - Rozestup mezi stupadly 25,3 cm - Rozměr stupadla 30 x 2,8 x 2,8 cm - Rozměr taženého profilu 2 x 6 cm - Tloušťka profilu (materiálu) 1 mm - Je tažený profil nebo stočený a svařovaný? Tažený profil RozměryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4009199007636 |
| Hmotnost: | 4kg |
| Délka: | 280mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 10 |
| Nadrozměr: | ano |
| Šířka žebříku: | 34 |
| Rozestup mezi stupadly: | 25,3 |
| Rozměr stupadla: | 2,5 x 2,5 |
| Rozměr taženého profilu: | 2 x 6 |
| Tloušťka profilu (materiálu): | 1 |
| Typ MALL: | jednodílné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
