žebřík čtyřdílný kloubový 4x3 91/336 cm
Kód: 10.66-4-03--MAM-1234477672-Detailní popis produktu
Kloubový žebřík 4 x 3 představuje velmi kompaktního variabilního, avšak skladného pomocníka jak pro domácnost, chatu či firmu se širokou škálou využití. Je vyroben z kvalitních hliníkových profilů a nepodléhá tak korozi, či oxidaci. Celková fyzická délka při plném rozložení činí 3,36 m při trvale garantované nosnosti 150 kg. Kvalitní hliníkový profil vysoká variabilita stabilizátor s protiskluzovými patkami zajišťuje stabilitu. Výhody a charakteristické znaky - Vyroben z hliníkových profilů a nepodléhá tak korozi, či oxidaci - Celková délka při rozložení je 3,36 m - Garantovaná nosnost 150 kg - Stabilizátor s protikluzovými patkamiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žebříky |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.2 kg |
| EAN: | 8591084109373 |
| Hmotnost: | 11,2kg |
| Délka: | 336mm |
| Použitý materiál: | profilovaný hliník |
| Nosnost: | 150kg |
| Příček: | 4x3 |
| Tloušťka profilu (materiálu): | 1,5 |
| Typ MALL: | multifunkční |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
