Zahradní traktor solo by AL-KO T22-105.4 HD-A V2 Premium
Kód: 127712--MAM-897649102-Související produkty
Řádkovač (číslo výrobku 119606) je vhodný pro zahradní traktory solo by AL-KO řady Premium. Nepasuje na zahradní traktory s elektronickým vysýpáním koše.
Stabilní, korozivzdorné, všestranné nájezdové rampy vyrobené ze speciální slitiny...
Foukač ETO přidává do řady OptimusZ nové funkce, které umožňují rychlé odklízení listí na větších plochách z pohodlí sedadla obsluhy.
Máte kliku? Teď už jí nemusíte používat. Zvedák na zahradní traktory od VARESU můžete ovládat nově také aku vrtačkou. Udělejte to 20x rychleji a dejte si třeba kafíčko...
Detailní popis produktu
Pokud chcete udržovat velké plochy od jara do zimy, doporučujeme zahradní traktor v moderním designu solo by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2.
Zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2
2 válce, 2 nože!!! Pokud chcete efektivně sekat rozlehlé zahrady, doporučujeme jednoznačně zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2. Optimální trakce v obtížném terénu. Jakmile se posadíte na zahradní traktor a nastartujete, už se vám nebude chtít vystoupit. Náš vymazlený zahradní traktor na údržbu velkých zahrad nadchne opravdu každého. Díky širokému sortimentu příslušenství a nástaveb pro zahradní traktory jej můžete používat různými způsoby, například při úklidu sněhu, rozmetání hnojiv nebo uvítáte připojení přívěsného vozíku.
Technická specifikace zahradního traktoru solo by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2
Zahradní traktor SOLO by AL-KO T 22-105.4 HD-A V2 je osazen výkonným motorem AL-KO Pro 700 V2 s výkonem 12,2 kW při 2.450 otáčkách za minutu. Výšku 105 cm širokého žacího ústrojí lze nastavit v sedmi polohách od 30 do 90 mm. V zimě lze žací ústrojí snadno vyjmout kvůli údržbě nebo pro použití radlice na odklízení spadaného sněhu.
Profesionální rám profilu C je obzvláště robustní a odolný proti zkroucení. Volitelně můžete využít příslušenství v podobě automatického vyprazdňování 310 litrového koše.
Údržba rozsáhlých travních ploch je také potěšením s velkými 20" zadními koly, která hladce absorbují nerovnosti v terénu. Pedály pro jízdu vpřed a vzad jsou ergonomicky uspořádány vedle sebe pro intuitivní řízení. Zahradnímu traktoru snadno doplníte provozní kapaliny díky externímu hrdlu palivové nádrže. Nízký a velkorysý prostor pro nohy usnadňují nastupování a práci. Komfortní sedadlo lze individuálně nastavit v několika polohách.
- Rychlé sekání díky širokému 105 cm žacímu ústrojí
- Velkoobjemový 310 L sběrný koš s akustickým signálem naplnění
- Ergonomické pedály a ovládací prvky v zorném poli
- Výkonný dvouválcový motor 12,2 kW s nízkými vibracemi a žací ústrojí s kuličkovými ložisky
- Velké a široké pneumatiky šetrné k trávníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TRAKTORY S KOŠEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 258 kg |
| EAN: | 4003718064834 |
| Typ pohonu: | benzínový |
| Model motoru: | AL-KO Pro 700 / 2-válec |
| Objem motoru: | 708 ccm |
| Výkon motoru: | 12,2 kW |
| Šířka sečení: | 105 cm |
| Nastavení výšky sečení: | 7 pozic |
| Výška sečení min. / max.: | 30 - 90 mm |
| Objem sběrného koše: | 310 L |
| Převodovka: | nožní hydrostat T3 |
| Rozměry pneu - přední / zadní: | 16x6.5-8 / 20x10.0-8 |
| Celkové rozměry d / š / v: | 251 / 110 / 117 cm |
Komfort nemusí být drahý – benzínový zahradní traktor AL-KO Comfort 14-86.6 HD-A. Pokud hledáte cenově dostupný zahradní traktor pro téměř jakékoli použití, je tento...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort PRO září v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Prvotřídní multifunkční stroj PIRAŇA spolehlivě zvládá každodenní nasazení v náročných podmínkách, přičemž neztrácí nic ze svých dokonalých sekacích a sběrných vlastností.
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
2 válce, 2 nože + a navíc uzávěrka diferenciálu! Pokud chcete efektivně sekat velké trávníky ve svažitém terénu, doporučujeme zahradní traktor solo by AL-KO T 22-105.4 HDD-A V2....
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Zahradní traktory Weibang řady Spirit jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-63.8 A, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký...
Pokud hledáte cenově dostupný zahradní traktor pro téměř jakékoli použití, je tento produkt vynikající volbou. Tento zahradní traktor je vysoce obratný, takže je ideální pro...
Zahradní traktor VeGA T102HDT je špičkovým pomocníkem pro údržbu větších travnatých ploch. Tento stroj je vybaven výkonným dvouválcovým motorem Loncin LC2P73F-2 o objemu 586...
Zahradní traktor ALPINA AT4 98 HWA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým...
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Benzínový zahradní traktor solo by AL-KO T 24-125.4 HD V2 SD je vyvinut v Německu a vyráběn v Rakousku. Nový design, nejvyšší kvalita, dlouholeté výrobní zkušenosti a inovativní...
Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-65.8 HD, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm....
Předání traktoru
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
