Zahradní traktor solo by AL-KO T18-95.4 HD V2 Premium
Kód: 127706--MAM-897297990-Související produkty
Řádkovač (číslo výrobku 119606) je vhodný pro zahradní traktory solo by AL-KO řady Premium. Nepasuje na zahradní traktory s elektronickým vysýpáním koše.
Vhodná pro typ: T 15-95.4 HD-A T 18-95.4 HD T 16-95.4 HD V2 T 16-105.4 HD V2 T 20-105.4 HDE V2 T...
Plně profesionální vozík za zahradní traktor. Vysoká kvalita za příznivou cenu. Vyrobeno v ČR!
Foukač ETO přidává do řady OptimusZ nové funkce, které umožňují rychlé odklízení listí na větších plochách z pohodlí sedadla obsluhy.
Stabilní, korozivzdorné, všestranné nájezdové rampy vyrobené ze speciální slitiny...
Máte kliku? Teď už jí nemusíte používat. Zvedák na zahradní traktory od VARESU můžete ovládat nově také aku vrtačkou. Udělejte to 20x rychleji a dejte si třeba kafíčko...
Detailní popis produktu
Nový designový facelift...
Pocit jako v autě - náš benzínový zahradní traktor solo by AL-KO T18-95.4 HD V2 Premium
V novému faceliftu vypadá traktor díky novým LED páskům pro denní svícení, téměř jako automobil. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky vůdčím zásadám „engineered in Germany“ a „made in Austria“.
Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky sečení. Snadno nastavitelná a jasně čitelná výška sečení. Maximální komfort sezení získáte na našem prémiovém sedadle, které lze upravit podle vašich potřeb. Nyní se super pohodlnými područkami (volitelné příslušenství). Dosáhněte maximální ergonomie s intuitivně uspořádanými pedály vedle sebe s nožní hydrostatickou převodovkou a také hlubokým nástupem včetně velkého prostoru pro nohy.
S 95 cm širokým žacím ústrojím se dvěma noži a zvláště vysokou rychlostí lze efektivně sekat i velké zahrady až do 7000 m². V zimě lze žací ústrojí snadno demontovat za účelem údržby nebo použití traktoru např. na odklízení sněhu.
Velká 20" zadní kola zajišťují dobrý postup v jakémkoli terénu a na jakémkoli povrchu. Výšku sečení lze snadno nastavit v 7 úrovních od 30 do 90 mm. Zahradní traktor solo by AL-KO T18-95.4 HD V2 Premium je poháněn 2-válcovým motorem Briggs & Stratton Intek 7160 o výkonu 9,6 kW.
K dispozici je rovněž široká škála příslušenství, jako je tempomat, chytrý kokpit, elektrické vyprazdňování koše. Stejně jako přívěsné vozíky, rozmetadla hnojiv, sněhové pluhy a zahradní válce.
- Efektivní sečení díky záběru 95 cm
- Ovládací prvky pohodlně dostupné ze sedadla řidiče
- Velkoobjemový sběrný koš se zvukovou signalizací naplnění
- Pohodlné a nastavitelné sedadlo.
- Nízkovibrační spolehlivé žací ústrojí
- Silný a výkonný 2-válcový motor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TRAKTORY S KOŠEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 250 kg |
| EAN: | 4003718064773 |
| Typ pohonu: | benzínový |
| Model motoru: | B&S Intek 7160 / 2 - válec |
| Objem motoru: | 656 ccm |
| Výkon motoru: | 9,6 kW |
| Šířka sečení: | 95 cm / 2 nože |
| Nastavení výšky sečení: | 7 pozic |
| Výška sečení min. / max.: | 30 - 90 mm |
| Objem sběrného koše: | 310 L |
| Převodovka: | nožní hydrostat T3 |
| Rozměry pneu - přední / zadní: | 15x6.0-6 / 20x10.0-8 |
| Celkové rozměry d / š / v: | 251 / 100 / 117 cm |
Benzínový zahradní traktor solo by AL-KO T 24-125.4 HD V2 SD je vyvinut v Německu a vyráběn v Rakousku. Nový design, nejvyšší kvalita, dlouholeté výrobní zkušenosti a inovativní...
Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-65.8 HD, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm....
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
Budoucnost vytvořená AL-KO s akumulátorovým zahradním traktorem solo by AL-KO T 3100 Li-95.5 HD - Bezemisní elektrický výkon v kombinaci s maximálním komfortem.
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Zahradní traktory Weibang řady Spirit jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Zahradní traktor VeGA T92H je špičkovým pomocníkem pro údržbu větších travnatých ploch. Tento stroj je vybaven výkonným jednoválcovým motorem Loncin LC1P85FA-1 o...
Náš základní traktor vyniká jak svou cenou, tak vynikajícím výkonem sečení a sběru. Jeho vysoká manévrovatelnost je ideální pro většinu zahrad. Široká škála volitelného...
Ideální traktor pro menší a střední pozemky do cca 5,5 tisíc m2, propracovaný systém proudění vzduchu do sběrného koše zaručuje skvělé sběrací schopnosti, výkonný dvouválcový...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Za bezkonkurenční pořizovací cenu přináší tento multifunkční stroj velmi vysokou užitnou hodnotu. BULLDOG bývá často používán v komunálních službách, jelikož spolehlivě zvládne...
Prvotřídní multifunkční stroj PIRAŇA spolehlivě zvládá každodenní nasazení v náročných podmínkách, přičemž neztrácí nic ze svých dokonalých sekacích a sběrných vlastností.
Akumulátorový zahradní traktor solo by AL-KO T 6200 Li-105.5 HD - Bezemisní elektrický výkon v kombinaci s maximálním komfortem. Provozní doba na jedno nabití až 150 min.
Pokud hledáte cenově dostupný zahradní traktor pro téměř jakékoli použití, je tento produkt vynikající volbou. Tento zahradní traktor je vysoce obratný, takže je ideální pro...
Předání traktoru
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
