Zahradní traktor s bočním výhozem solo by AL-KO T 15-93.3 HDS-A Comfort
Kód: 127685--MAM-894533336-Související produkty
Cramer 82ZTC132R je vlajkovou lodí komerčních zahradních traktůrků Cramer Zero Turn určených pro profesionální zahradníky a majitele pozemků, kteří požadují maximální výkon a...
Cramer 82ZT132 Zero Turn je 82V bateriový zahradní traktor s ocelovým žacím ústrojím o průměru 132 cm a třema motory o výkonu 1,5 kW, pro výjimečný sekací výkon a produktivitu...
Cramer 82ZTCS92 je nová 82V komerční sekačka Cramer se stojící obsluhou a Zero Turn otáčením, určená pro profesionální zahradníky a vlastníky pozemků, kteří požadují maximální...
Maximus 82ZT122 je výkonný Zero Turn zahradní traktor, který zaujme svou konstrukcí, robustním ocelovým žacím ústrojím a maximálním pokrytím plochy 15 800 m2. Nabízí...
Optimální trakce v obtížném terénu. Jakmile se posadíte na zahradní traktor a nastartujete, už se vám nebude chtít vystoupit. Náš vymazlený zahradní traktor na údržbu velkých...
Cramer 82ZT107 Zero Turn je 82V bateriový zahradní traktor s ocelovým mulčovacím ústrojím o průměru 107 cm a dvěma motory o výkonu 1,2 kW, pro výjimečný sekací výkon a...
Weibang WB Z 106E je AKU zahradní sekačka ZERO-TURN. Užijte si rychlé a tiché sečení trávníků, aniž byste se museli starat o benzin. Plně nabitá výkonná baterie vám umožní...
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
Cramer 82LT 107 Zahradní traktor je 82V bateriový zahradní traktor s ocelovým mulčovacím ústrojím o průměru 107 cm a dvěma motory o výkonu 1,2 kW, pro výjimečný sekací výkon a...
Pokud potřebujete sekačku s nulovým poloměrem otáčení, zvolte solo by AL-KO ZT 18-107.6 A Comfort Pro. Navrženo profesionály pro profesionály. Ideální pro soukromé...
Cramer 82ZTC152 Zero Turn T82ZTC152 je vlajkovou lodí komerčních zahradních traktůrků Cramer Zero Turn určených pro profesionální zahradníky a majitele pozemků, kteří požadují...
Cramer 82LT107 BB Zahradní traktor je 82V bateriový zahradní traktor s ocelovým mulčovacím ústrojím o průměru 107 cm a dvěma motory o výkonu 1,2 kW, pro výjimečný sekací výkon a...
Detailní popis produktu
V novém designu - solo by AL-KO benzínový zahradní traktor T 15-93.3 HDS-A
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu.
Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky klíčovým cílům „engineered in Germany“ a „made in Austria“. Ekologická péče o trávník díky bočnímu výhozu a funkci mulčování. Travní traktory s bočním výhozem umožňují uživateli rychle a snadno pracovat na větších plochách. S funkcí mulčování a funkcí bočního výhozu je dosaženo ekologické péče o trávník díky organickému hnojivu.
Se šířkou záběru 95 cm se traktor dokonale hodí k efektivnímu a rychlému sečení velkých zahrad (až 7 000 m²).
Travní traktor solo by AL-KO T 15-93.3 HDS-A je poháněn motorem AL-KO Pro o výkonu 8,5 kW - robustní a bez vibrací. Výšku sečení lze jednou rukou nastavit v 6 krocích od 30 do 80 mm. Další výhodou z hlediska komfortu jsou snadno dostupné ovládací prvky, bezstupňový nožní hydrostat a nízký nášlap včetně dostatku prostoru pro nohy. Velké 18" zadní pneumatiky zajišťují dobrou přilnavost a dobrý postup na jakémkoli povrchu a v jakémkoli terénu. Odolné žací ústrojí vyrobené z ocelového plechu obsahuje dva nože pro čisté posečení trávy a lze jej sejmout v několika jednoduchých krocích.
Na zahradní traktor solo by AL-KOT 15-93.3 HDS-A lze v zimě s minimální námahou připevnit například sněhovou radlici a mnoho dalšího užitečného příslušenství z naší nabídky příslušenství.
Technická specifikace
| Pracovní šířka | 95 cm |
|---|---|
| Typ pohonu | Benzínový |
| Model motoru | AL-KO Pro |
| Objem | 452 ccm |
| Výkon | 8.5 kW |
| Počet otáček v ot./min | 2900 |
| Pohon | Nožní hydrostat T2 |
| Elektrický start | ano |
| Počet válců motoru | 1 |
| Rozměr šířka | 102 cm |
| Rozměr výška | 114 cm |
| Rozměr délka | 190 cm |
| Vhodná plocha do | 7000 m2 |
| Výška sečení min./max. | 30 - 80 mm |
| Nastavení výšky sečení | Centrálně - 6 poloh |
| Funkce mulčování | ano |
| Funkce | 2v1 |
| Objem palivové nádrže | 7 L |
| Boční výhoz | ano |
| Průměr předního kola v palcích | 15x6.0-6 |
| Průměr zadního kola v palcích | 18x8.5-8 |
| Rychlost vpřed max. | 8.0 km/h |
| Rychlost vzad max. | 3.5 km/h |
| Typ žacího ústrojí | dvounožové |
| Garantovaná hlučnost [db (A)] | 100 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TRAKTORY BEZ KOŠE |
|---|---|
| EAN: | 4003718064032 |
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Komfort nemusí být drahý – benzínový zahradní traktor AL-KO Comfort 14-86.6 HD-A. Pokud hledáte cenově dostupný zahradní traktor pro téměř jakékoli použití, je tento...
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
AT4 84HA je novinkou mezi výrobky značky ALPINA pro tuto sezonu. Jedná se o velice snadno ovladatelný zahradní traktor, který je poháněn spolehlivým motorem LONCIN. Dvounožová...
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Riwall RLT 86 TRD je moderní travní traktor určený pro údržbu pozemků o rozloze do 4 500 m2. Díky výkonnému motoru Loncin, širokému žacímu ústrojí a odolné mechanické převodovce...
Za bezkonkurenční pořizovací cenu přináší tento multifunkční stroj velmi vysokou užitnou hodnotu. V této cenové hladině navíc nabízí možnost vybavení vysokým zvedáním koše do...
Zahradní traktory Weibang řady Galaxi jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-63.8 A, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký...
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort PRO září v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Akumulátorový zahradní traktor solo by AL-KO T 6200 Li-105.5 HD - Bezemisní elektrický výkon v kombinaci s maximálním komfortem. Provozní doba na jedno nabití až 150 min.
Předání traktoru
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO Geräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Ichenhauser Str. 14, 89359 Kötz, Germany |
| E-mail : | info@al-ko.com |
