Zahradní traktor LAZER LT 86
Kód: 151322Související produkty
Máte kliku? Teď už jí nemusíte používat. Zvedák na zahradní traktory od VARESU můžete ovládat nově také aku vrtačkou. Udělejte to 20x rychleji a dejte si třeba kafíčko...
Stabilní, korozivzdorné, všestranné nájezdové rampy vyrobené ze speciální slitiny...
Foukač ETO přidává do řady OptimusZ nové funkce, které umožňují rychlé odklízení listí na větších plochách z pohodlí sedadla obsluhy.
Detailní popis produktu
LAZER LT 86 je kompaktní traktor s výkonem, který překvapí.
Šířka sečení 86 cm, silný 452 ccm motor a hydrostatická převodovka bez řazení zajišťují rychlou a pohodlnou práci i v členité zahradě. Dva robustní nože vytvářejí silný proud vzduchu, který spolehlivě dopraví trávu do koše o objemu 245 litrů. Model LT 86 je ideální pomocník pro pravidelnou domácí údržbu trávníku - jednoduchý na ovládání, obratný a spolehlivý.
- Vhodný pro plochu až 3500 m2
- 452 ccm motor Loncin pro pořádný výkon
- Hydrostatická převodovka pro jízdu bez řazení
- Dva nože pro čistý sběr a rovnoměrný střih
- Záběr 86 cm a malý poloměr otáčení pro snadnou průjezdnost
- Koš 245 litrů pro méně vysypávání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TRAKTORY S KOŠEM |
|---|---|
| Hmotnost: | 190 kg |
| Motor: | 1-válcový benzínový 4-Takt-OHV LONCIN |
| Obsah motoru: | 452 ccm |
| Max. výkon motoru: | 9,2 kW |
| Převodovka: | hydrostatická |
| Rychlost vpřed / vzad: | 0 - 8,8 / 0 - 4,5 km/h |
| Výhoz: | zadní, do koše |
| Počet nožů: | 2 |
| Výška sekání: | 30 - 90 mm / 7 pozic |
| Šířka sečení: | 86 cm |
| Objem koše: | 245 L |
| Kola přední / zadní: | 15x6.0-6 / 18x8.5-8 |
| Celkové rozměry: | 237 x 93 x 111 cm |
Šířka sečení 102 cm, dvouválcový 586 ccm motor a hydrostatická převodovka bez řazení zajišťují rychlou a pohodlnou práci i na rozsáhlejším pozemku. Dva robustní nože...
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Díky profesionálnímu systému sečení a sběru RIVIÉRA hravě zvládne údržbu velkých travnatých ploch i pokud je tráva přerostlá nebo mokrá, kdy jiní musí přerušovat práci a čistit...
Zahradní traktor VeGA T92HD je špičkovým pomocníkem pro údržbu větších travnatých ploch. Tento stroj je vybaven výkonným jednoválcovým motorem Loncin LC1P92F-1 o objemu 452 ccm,...
Zahradní traktor VeGA T92H je špičkovým pomocníkem pro údržbu větších travnatých ploch. Tento stroj je vybaven výkonným jednoválcovým motorem Loncin LC1P85FA-1 o...
Nový designový facelift. Všestranný s vynikajícími prémiovými funkcemi. Vyhněte se nechtěnému sečení příliš vysoko nebo příliš nízko s naší novou inovativní funkcí paměti výšky...
Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-63.8 A, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm. Vysoký...
Zahradní traktory Weibang řady Spirit jsou díky své masivní konstrukci, preciznímu provedení a brilantním japonským motorům KAWASAKI V-TWIN přímo předurčeny pro ty nejnáročnější...
Zahradní traktor VeGA T102HDT je špičkovým pomocníkem pro údržbu větších travnatých ploch. Tento stroj je vybaven výkonným dvouválcovým motorem Loncin LC2P73F-2 o objemu 586...
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Tento zahradní traktor se nezastaví jen tak před něčím - je konstruován pro častou a náročnou práci bez ztráty uživatelského komfortu.
Výkonný travní traktor Scheppach TMR 452-98H-RD se záběrem 98 cm je určený pro údržbu větších travnatých ploch až do 5 000 m2. Díky spolehlivému motoru, hydrostatické...
Za bezkonkurenční pořizovací cenu přináší tento multifunkční stroj velmi vysokou užitnou hodnotu. BULLDOG bývá často používán v komunálních službách, jelikož spolehlivě zvládne...
Plně profesionální stroj se špičkovou výbavou. Využitelný v komunální sféře díky velkému množství příslušenství, kterým lze dovybavit.
Malý, ale šikovný. Tak by se dal charakterizovat nový Rider R7-65.8 HD, Vaše zbraň proti vysoké trávě na menších a členitých zahradách. Průjezdní šířka stroje pouze 80 cm....
Nová generace našich zahradních traktorů Comfort v novém lesku díky nové kapotě v inovativním designu. Kvalita a dlouhá životnost jsou u tohoto produktu zaručeny díky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MOTOR JIKOV GREEN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Budějovická 448, Homole, PSČ 370 01 |
| E-mail : | objednavky@mjgreen.cz |
