vyžínač strunový 280W
Kód: 51.06-VS-280--MAM-1234477908-Detailní popis produktu
Elektrický strunový vyžínač Proteco je pomocník, s jehož pomocí docílíte k precizně upravenému trávníku. Motor o výkonu 280 W a průměr strihu 22 cm zajistí efektivní práci na Vašem trávníku. Vyžínač může být používán pro klasické vodorovné sekání nebo po sklopení a přetočení hlavy pro kolmé začišťování přechodových trávníků. Vyžínač je vybaven automatickou strunovou hlavou. Pokud se následkem opotřebení struna zkrátí, vlivem sníženého odporu dojde ke zvýšení otáček hlavy a k automatickému povysunutí hlavy. Výhody a charakteristické znaky - Nízká hmotnost - Jednoduchá obsluha - Žací systém - struna 1,2 mm - Záběr 220 mm - Barevné provedení černo-žlutéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Křovinořezy a vyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8591084511091 |
| Provozní napětí: | 220 - 240 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 280W |
| Otáčky chodu naprázdno: | 12 000ot. za min. |
| Šířka záběru: | 220 |
| Struna: | 1,2 mm nylon |
| Hmotnost: | 1,5kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
