Vysokotlaký čistič samonasávací | 2400 W | 180 bar | s navijákem
Kód: 51.06-MV-2400-S--MAM-1234477749-Detailní popis produktu
Vysokotlaká myčka PROTECO 2400 W - Kompletní výbava, jeden stroj – desítky použití. Potřebuješ vapku, která si poradí s dlažbou po zimě, zaschlým bahnem na autě i špinavým plotem či fasádou? Tahle vapka je multifunkční čisticí systém, který máš připravený na jakýkoliv scénář – a všechno potřebné dostaneš rovnou v balení. Silný 2400W motor s měděným vinutím a hliníkové axiální čerpadlo dávají myčce dostatek výkonu i na náročnější práci se zatvrdlou špínou. Proč si ji oblíbíš - Maximální tlak až 180 bar - Zvládne zámkovou dlažbu, fasádu i starou špínu na technice. - Dlouhá 8m tlaková hadice - Dostaneš se kolem auta nebo terasy bez neustálého přemisťování stroje. (Konkurence běžně jen 5 m.) - Multifunkční výbava - Součástí balení je bohatá výbava příslušenství pro každou příležitost! - Samonasávání vody - Nemáš po ruce vodovod? Nevadí. Stačí sud, nádrž, barel – a myčka už si vodu natáhne sama. - Průtok až 8 l/min (480 l/hod) - Rychlejší oplach, efektivnější práce, méně ztraceného času. - Integrovaná nádržka na saponát - Předmytí bez dalších nádob a hadiček. - Auto Stop systém - Po uvolnění spouště se motor okamžitě vypne. Šetříš tak elektřinu a prodlužuješ životnost stroje. - Velká kola a ergonomické madlo - Snadný přesun po dvoře i zahradě. - Integrovaný naviják tlakové hadice - pro pohodlné namotávání hadice Co všechno s ní zvládneš? - Auto, SUV, dodávku - Motorku, čtyřkolku, zahradní techniku - Traktor nebo přívěs - Terasu, verandu, dlažbu - Fasádu domu - Ploty, zídky, betonové plochy - Zahradní nábytek - Odpadní potrubí, drenáže Bohatá výbava v balení: - Turbo tryska - Na silně znečištěnou dlažbu, beton, mechy a staré nánosy. - Sada 3 výměnných trysek - Přizpůsobíš tlak i rozptyl podle typu povrchu – od citlivého laku až po hrubý beton. - Kartáč na plochy - Rychlé a rovnoměrné čištění terasy či chodníku bez odstřikující vody všude kolem. - Jemný mycí kartáč - Ideální na auto, karavan, okna nebo zahradní nábytek. - Integrovaná nádržka na saponát - Plynulé předmytí bez externích nádob. - Filtr pro nasávání z nádrže - Můžeš pracovat i bez vodovodu – stačí sud nebo barel. - 6 m hadice na čištění potrubí - Vyčistí okapy, drenáže, odpadní trubky i hůře přístupná místa. Voda proudí zpětnými tryskami a hadice se sama vtahuje dovnitř potrubí. - Praktický naviják - pro pohodlné namotávání tlakové hadice Technické parametry - Příkon: 2400 W - Motor: komutátorový, měděné vinutí - Max. tlak: 180 bar - Jmenovitý tlak: 120 bar (±10 %) - Max. průtok: 8 l/min (480 l/hod) - Jmenovitý průtok: 5,5 l/min - Max. teplota vstupní vody: 50 °C - Délka tlakové hadice: 8 m - Napájecí kabel: 5 m - Hmotnost: 9 kg - - !TISKOVÁ CHYBA v návodu! - 5. a 7. pozice prohozena. (vstup tlakové vody vpředu), (výstup tlakové vody vzadu). -Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké čističe |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8591084512791 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 2400W |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost: | 9kg |
| Stupeň krytí: | IPX5 |
| Maximální průtok: | 8l/hod |
| Typ motoru: | elektrický |
| Přisávání saponátu: | ano |
| Délka hadice: | 5m |
| Pracovní tlak: | 120bar |
| Maximální tlak: | 180bar |
| Pracovní průtok: | 5,5l/hod |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
