vysavač průmyslový 1200W s nádobou 30L
Kód: 51.14-VP-1200-30--MAM-1234477874-Detailní popis produktu
Průmyslový vysavač Proteco díky svému příkonu 1200 W zajistí dokonalý úklid suchých i mokrých nečistot včetně vylitých kapalin. Je pomocníkem při úklidu v domě, v dílně nebo i v autě. Nerezová nádoba pojme až 30 l nečistot. Otvor pro snadnější výpust vody. Rozkládací trubice usnadňuje skladování vysavače. Otočná kolečka s madlem zajišťují skvělou manipulaci s vysavačem. Vysavač má zásuvku pro napájení nářadí do výkonu 2 200 W spínanou elektronicky při zapnutí. Výhody a charakteristické znaky - Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadné přenášení - Barevné provedení černo-žluté - Na suché i mokré vysávání (musí se vyjmout sáček + skládaný filtr) - Praktická rozkládací trubice - Papírový sáček 1 kus - 4 kolečka pro snadnou manipulaci - Nádoba z nerezové oceli o objemu 30 l - Otvor pro snadnější výpust vodyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8591084511596 |
| Hmotnost: | 5kg |
| Objem sběrné nádoby: | 30l |
| Max. příkon spotřebiče: | 3400W |
| Max. příkon připojeného el.nářadí: | 2 200 |
| Stupeň krytí: | IP X4 |
| Třída ochrany: | I |
| Příkon: | 1 200W |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Typ MALL: | klasický sáčkový |
| sáčkový: | ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
