Vysavač na popel PREMIUM | 1200 W | nádoba 18 l
Kód: 51.14-VNP-1200-18--MAM-1234477691-Detailní popis produktu
Vysavač na popel PROTECO PREMIUM s 18 l kovovou nádobou je odolný a spolehlivý pomocník pro čištění krbů, kamen i grilů. Výkonný motor 1200 W vytváří vysoký sací podtlak až 15,5 kPa, takže snadno vysaje popel, prach i jemné saze. Přístroj pracuje bez sáčku a o čistý vzduch se stará HEPA filtr (součástí balení), který zachytí i nejmenší prachové částice. Součástí balení je tepelně odolná hliníková hubice a nechybí ani výstup na foukání, který pomůže například s vyfoukáním popela z rohů topeniště nebo s rychlím ofukem dílů v dílně. Hlučnost se drží pod 85 dB(A), takže při práci nebudete rušit široké okolí. Díky sací hadici o délce 1,2 m (s hubicí 1,4 m) a přívodnímu kabelu o délce 1,5 m můžete pohodlně pracovat přímo u krbu či grilu, aniž byste museli přístroj neustále přesouvat. A když už je potřeba vysavač poponést, oceníte jeho nízkou hmotnost 3,5 kg a pevné horní madlo, díky kterému je manipulace opravdu jednoduchá. Praktickým detailem jsou rychloupínací přezky, které umožňují rychlé otevření a vysypání nádoby bez zdržování. To oceníte hlavně při pravidelném používání, kdy chcete mít hotovo raz dva. Kromě popela zvládne vysát i další nečistoty v garáži, dílně nebo v autě. Proč si vysavač na popel PREMIUM zamilujete? - Silný motor (1200 W) a podtlak (≥15,5 kPa) - poradí si i s jemným popelem - Kovová nádoba (objem 18 l) - dostatečný objem a vysoká odolnost vůči teplotě - Hliníková hubice - bezpečná a odolná pro práci u krbu i grilu - Výstup na foukání - praktický pomocník na ofukování hůře dostupných míst - Bezsáčkový provoz s HEPA filtrem - čistší vzduch při práci a žádné řešení plného sáčku - Přívodní kabel (1,5 m) a sací hadice (1,4 m s hubicí) - pohodlný dosah kolem krbu bez nutnosti neustáleho přesouvání - Pevné horní madlo usnadňuje přenášení, když je potřeba dosáhnout dál - Nízká hmotnost (3,5 kg) - lehký a snadno přenosný !UPOZORNĚNÍ! - Popel by při vysávání měl být vychladlý, pokud budete vysávat horký popel, mohlo by dojít k poškození filtru nebo dokonce vysavače.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače na popel |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8591084513194 |
| Provozní napětí: | 220 - 240V |
| Příkon: | 1200W |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost: | 3,5kg |
| Délka kabelu: | 1,5 |
| Objem sběrné nádoby: | 18l |
| Délka hadice: | 1,4m |
| Provozní podtlak: | ≥15,5kPa |
| Hladina akustického hluku: | <85dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
