vysavač na popel 600 W s nádobou 10 L
Kód: 51.14-VNP-0600-10--MAM-1234477858-Detailní popis produktu
Vysavač na popel PROTECO je vhodný pro vysávání popela. Vysavač má 10 litrovou nádobu na odpad, proto není třeba dokupování sáčků. Vysavač je vybaven kovovou hadicí s aluminiovým nástavcem. Kromě vysávání popela lze využít k vysávání i jiných suchých materiálů v garáži nebo v dílně či automobilu. Výhody a charakteristické znaky - Kompaktní konstrukce a velký výkon - Vhodný pro vysávání krbů, kamen ale lze využít i v dílně - Určeno k vysávání vychladlého popela - Nádoba na odpad 10 litrů - Délka přívodního kabelu 3 metryDoplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 8591084511688 |
| Provozní napětí: | 220 - 240V |
| Příkon: | 600W |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost: | 2,36kg |
| Objem sběrné nádoby: | 10l |
| Typ MALL: | vysavače na popel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
