vysavač kombinovaný (průmyslový + popel) 1650 W s nádobou 20 L
Kód: 51.14-VK-1650-20--MAM-1234477856-Detailní popis produktu
Průmyslový vysavač s možností vysávání i popele PROTECO 2 V 1 má silný 1 650 W motor chráněný HEPA filtrem. Vysavač je vhodný k vysávání popela z různých typů krbů, komínů a těžko přístupných míst, kde se hromadí prach. Vysavač využijete i v dílně při drobném úklidu nebo při vysávání automobilu. Vysavač je vybaven dvěma filtry nečistot pro lepší efektivitu vysávání a životnost filtrů. Snadné čištění vysavače, papírový filtr se nezanáší. Výhody a charakteristické znaky - Průmyslový vysavač a vysavač na popel 2V1 - Síťový kabel 5 m - HEPA filtr - Objem nádrže 20 l - Snadné čištění vysavače Balení obsahuje: Filcový filtr 2x , HEPA filtr, sací koncovku kulatou 20 mm, plochou 19,9 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Průmyslové vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 8591084511671 |
| Provozní napětí: | 230V |
| Příkon: | 1650W |
| Hmotnost: | 5,7kg |
| Objem sběrné nádoby: | 20l |
| Délka kabelu: | 5 |
| Maximální podtlak: | 18 |
| Typ MALL: | vysavače na popel |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
