vrtačka stojanová (stolní) 500 W, do 16 mm
Kód: 51.15-VS-550--MAM-1234477860-Detailní popis produktu
Stolní vrtačka Proteco je určená k vrtání do kovů, dřeva i plastů. Díky příkonu 500 W je vrtačka ideální pro všechny domácí kutily. Devět nastavitelných rychlostních stupňů umožňuje variabilní použití vrtačky a jednoduché nastavení optimální rychlosti otáček. K pohodlné práci poslouží stůl vrtačky o rozměru 160 x 168 mm. Výhody a charakteristické znaky - Devět rychlostních stupňů - Stabilní vrtačka stolní k vrtání do kovů, dřeva i plastů - Hliníková řemenice převodu, stop tlačítko, ocelová konstrukce vrtačky - Max. průměr sklíčidla 16 mm - Výkon motoru 500 W - Stůl o rozměrech 160 x 168 mm - Celková výška 630 mm Základní výbava vrtačky: - Plexi kryt sklíčidla - sklíčidloDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.2 kg |
| EAN: | 8591084511718 |
| Příkon: | 500W |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost: | 18,2kg |
| Stupeň krytí: | IP 20 |
| Max. průměr vrtáku: | 16 |
| Upínání: | 16" |
| Volnoběžné otáčky: | 500 - 2500ot. za min. |
| Napájení: | 230 V 50 Hz S2 15% |
| Vyložení vřetena: | 115 |
| Rozměry stolu: | 160 x 168 |
| Rozsah naklopení stolu: | +/- 45 ° |
| Počet rychlostních stupňů: | 9 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
