vrtačka s příklepem akumulátorová 2-13mm 20V, 1 akumulátor
Kód: 51.10-AV-20-02--MAM-1234477918-Detailní popis produktu
Vrtačka s příklepem akumulátorová Proteco je nepostradatelný všestranný pomocník, s nímž je hračkou jak vrtání, tak šroubování. Vrtačka je osazena brushless (bezuhlíkovým) motorem, který umožňuje dosáhnout vyššího výkonu, kroutícího momentu i jeho lepšímu průběhu. Kroutící moment příklepové vrtačky je 60 Nm, což jistě ocení každý kutil. Do sklíčidla můžete upnout vrtáky s průměrem max. 13 mm. Vrtačka je také vybavena LED světlem pro práci v hůře dostupných místech. Výhody a charakteristické znaky - Příklepová funkce usnadňující vrtánído tvrdých materiálů - Výkonný bezuhlíkový motor pro ještě delší životnost - Rychloupínací sklíčidlo 2 - 13 mm - Přepravní kufřík - Sada obsahuje 1 akumulátor Li-Ion 20V (2 Ah) a nabíječka - Kroutící moment 60 Nm - Možné upnout nástroje od 2 do 13 mm průměru - Rychlonabíječka je schopna nabít akumulátor do plné kapacity již za 1 hodinu - LED světlo - Praktický plastový box - Doba nabíjení - 1 hodinaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.45 kg |
| EAN: | 8591084510971 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 000mAh |
| Provozní napětí motoru: | 20V |
| Hmotnost: | 3,45kg |
| Typ: | vrtání, šroubování |
| Otáčky chodu naprázdno: | 0 - 2000ot. za min. |
| Pravý/levý chod: | ano |
| Sklíčidlo: | rychloupínací 2 - 13 mm |
| Max. průměr vrtáku: | ocel 13 mm, dřevo 30 mm, zdivo 13 mm |
| Hladina akust. výkonu (LWA): | 82,03dB |
| Hladina akust. tlaku (LPA): | 71,03dB |
| Napájecí napětí adapteru: | 240 V AC / 50 Hz |
| Příkon: | 40W |
| Třída ochrany: | II |
| utahovací moment: | 60Nm |
| Typ aku nářadí: | akuvrtačka |
| Počet: | 1 aku |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
