vrtačka příklepová 750W
Kód: 51.03-VP-0900--MAM-1234477898-Detailní popis produktu
Příklepová vrtačka Proteco je nepostradatelný nástroj každého kufříku, který se výborně hodí do materiálů jako je dřevo, ocel, zdivo. Díky tomu, že vrtačka disponuje příkonem 750 W využijete příklepovou vrtačku doma, ale i v dílně či na zahradě. Vrtačka zvládne maximální průměr vrtu 25 mm do dřeva, 13 mm do oceli, 13 mm do zdiva. Velkou výhodou je také možnost nastavení a plynulé regulace otáček (0 - 3000 ot./min) pomocí otočného regulátoru v rukojeti. Výhody a charakteristické znaky - Výkonný motor 750 W - Nepretržitá reguláce otáček 0-3000 ot./min. - Sklíčidlo s kličkou 1,5 - 13 mm - Počet nárazů 0 -48000 ot./min. Max. průměry nástrojů: - Dřevo 25 mm - Ocel 13 mm - Zdivo 13 mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8591084511480 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 750W |
| Počet úderů příklepu: | 0 - 48 000úderů za min |
| Sklíčidlo: | s kličkou 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 1,9kg |
| Otáčky: | plynulé 0 - 3 000ot. za min. |
| Typ MALL: | příklepová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
