vrtačka příklepová 2-rychlostní 1050W
Kód: 51.03-VP-1200--MAM-1234477897-Detailní popis produktu
Vrtačka příklepová PROTECO 1050 W 2-rychlostní je perfektním řešením pro všechny řemeslníky a kutily, kteří hledají univerzálního pomocníka při práci v dílně a domě. Splňuje vysoké nároky na provozní spolehlivost, snadnou obsluhu a bezpečnost uživatele. Tato vrtačka s dvourychlostní převodovkou o příkonu 1 050 W dosahuje rychlosti otáček v rozmezí 0-1 100 min-1 nebo 0-3 000 min-1, které můžete plynule regulovat a rychlosti příklepu v rozmezí 0-17 000 úderů/min nebo 0-48 000 úderů/min. Pro vrtání v měkčích materiálech lze příklep vypnout. Vrtačka je použitelná také na šroubování díky možnosti levého i pravého chodu otáčení. Vrtačka si při vrtání do oceli poradí až s 13/16 mm průměrem, do betonu zvládne 13/16 mm průměrem a při vrtání do dřeva až 40/25 mm průměrem. Nejen výkonem, ale také uživatelsky příjemným zpracováním, je tato vrtačka populární. Při delším používání jistě oceníte měkčené držadlo pro zvýšený komfort držení a vyšší bezpečnost. Při využití příklepu se vám jistě bude hodit přídavná rukojeť otočná až o 360° a kvalitní sklíčidlo. Max. průměry nástrojů: - dřevo 40/25 mm - Ocel 13/16 mm - Zdivo 13/16 mm Výhody a charakteristické znaky: - Vrtačka, která se Vám hodí pro práci v domácnosti i v dílně - Přídavná rukojeť - Hmotnost 3,7 kg - 2-rychlostníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vrtačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8591084511497 |
| Provozní napětí: | 230 V ~ 50 HzV |
| Příkon: | 1 050W |
| Počet úderů příklepu: | 0 - 17 600/0-48 000úderů za min |
| Sklíčidlo: | s kličkou 1,5 - 13 mm |
| Hmotnost: | 3,7kg |
| Otáčky: | 1.st 0 - 1 100; 2.st 0 - 3 000ot. za min. |
| Typ MALL: | příklepová |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
