vrtačka akumulátorová 2-13mm 20V + 1 akumulátor A Nabíječka
Kód: 51.10-AV-20-01--MAM-1234477919-Detailní popis produktu
Akumulátorová vrtačka značky Proteco Vám pomůže ulehčit jakoukoliv řemeslnou činnost. Snadnou manipulaci zajišťuje rychloupínací sklíčidlo (2-13 mm). Zařízení nabízí 2rychlostní převodovku pro silné vrtání a šroubování. Vrtačka obsahuje přepínač směru otáčení, přepínač rychlosti, přepínač vrtání/šroubování a omezovač momentu dotahování ve 21 stupních. Výhody a charakteristické znaky - Rychloupínací ocelové sklíčidlo - 2rychlostní kovová převodovka pro silné vrtání a šroubování - Pravý/levý chod - Plynulá regulace otáček v závislosti na stisknutí tlačítka - Přepínač vrtání/šroubování - Omezovač momentu ve 21 stupních - Součástí Proteco AKU programu, kde jedna baterie funguje pro všechny výrobky z tohoto programu - Součástí nabíječka, akumulátor, plastový kufrDoplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.57 kg |
| EAN: | 8591084510964 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 000mAh |
| Provozní napětí motoru: | 20V |
| Hmotnost: | 3,57kg |
| Typ: | vrtání, šroubování |
| Otáčky chodu naprázdno: | 0 - 1700ot. za min. |
| Pravý/levý chod: | ano |
| Sklíčidlo: | rychloupínací 2 - 13 mm |
| Max. průměr vrtáku: | do oceli 10 mm, do dřeva 20 mm |
| Hladina akust. výkonu (LWA): | 81,93dB |
| Hladina akust. tlaku (LPA): | 70,93dB |
| Napájecí napětí adapteru: | 240 V AC / 50 Hz |
| Příkon: | 15W |
| Třída ochrany: | II |
| utahovací moment: | 50Nm |
| Typ MALL: | akuvrtačka |
| Počet: | 1 aku |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
