vrtačka akumulátorová 2-13mm 20V, bez aku
Kód: 51.10-AV-20-05--MAM-1234477878-Detailní popis produktu
Akumulátorový šroubovák značky Proteco Vám pomůže ulehčit jakoukoliv řemeslnou činnost. Snadnou manipulaci zajišťuje rychloupínací sklíčidlo (2-13 mm). Zařízení nabízí 2rychlostní převodovku pro silné vrtání a šroubování. Výhody a charakteristické znaky - Rychloupínací ocelové sklíčidlo - 2 rychlostní kovová převodovka pro silné vrtání a šroubování - Pravý / levý chod - Počet stupňů utahovacího momentu 19+1 - Max. utahovací moment 50 Nm - Max. vrtaný průměr do oceli 10 mm - Max. vrtaný průměr do dřeva 20 mm - Plynulá regulace otáček v závislosti na stisknutí tlačítka - Hmotnost 1,28 kg - Balení neobsahuje akumulátor!Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8591084511541 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 000mAh |
| Provozní napětí motoru: | 20V |
| Hmotnost: | 1,28kg |
| Typ: | vrtání, šroubování |
| Otáčky chodu naprázdno: | 0 - 1700ot. za min. |
| Pravý/levý chod: | ano |
| Sklíčidlo: | rychloupínací 2 - 13 mm |
| Max. průměr vrtáku: | do oceli 10 mm, do dřeva 20 mm |
| Hladina akust. výkonu (LWA): | 81,93dB |
| Hladina akust. tlaku (LPA): | 70,93dB |
| Napájecí napětí adapteru: | 240 V AC / 50 Hz |
| Příkon: | 15W |
| Třída ochrany: | II |
| utahovací moment: | 50Nm |
| Typ MALL: | akuvrtačka |
| Počet: | bez aku |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
