vozík posypový (rozmetadlo) 15 l
Kód: 10.86-VP-15--MAM-1234477811-Detailní popis produktu
Vozík posypový PROTECO je ideálním pomocníkem při péči o zelené povrchy. Je vhodný k rozsypávání hnojiv, semen či granulí. V zimě pak bude nápomocen při posypu příjezdové cesty či chodníku pískem nebo solí s průměrem zrna do 2,3 cm. Vozík je vybaven prostornou násypkou o rozměrech 34 x 46 x 20 cm (šířka x výška x hloubka), která pojme až 15 l posypového materiálu. Násypka je vyrobena z PVC materiálu, který je odolný vůči vnějším vlivům a snadno se čistí. Díky maximální zátěži 25 kg je schopen rozprostřít velké množství posypového materiálu s minimální námahou. Ocelový rám zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. S rozmetadlem se jednoduše manipuluje díky pneumatickým kolům o průměru 25,5 cm a šířce 8,8 cm. Vozík je tak nejen stabilní, ale lze s ním i dobře manévrovat. Jednoduché manipulaci napomáhá také ergonomický design stroje. Na rukojeti je umístěn regulátor, kterým se dá v 10 úrovních upravit dávkované množství. Čím rychleji se rozmetadlo pohybuje, tím rychleji se otáčí rotátor a působí vyšší odstředivá síla. Materiál je tak rozmetáván až do okruhu 3 m. Pokud pracujete v nižší rychlosti, šířka rozmetávání se dá regulovat až do cca 1 m, takže je možné dokonale posypat i okrajové oblasti. Výhody a charakteristické znaky: - Konstrukce z kvalitní oceli - Násypka z PVC materiálu s objemem 15 l - Maximální zátěž 25 kg - Možnost použití v jakémkoliv ročním období - Pneumatická kola o průměru 25,5 cm a šířkou 8,8 cm - Vhodné pro hnojiva, semena, granule, písek či posypovou sůl o rozměru zrna do 2,3 cm. - Regulátor dávkování s nastavením v 10 úrovních - Posypová šířka od 1 m do 3 m (v závislosti na rychlosti pohybu)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozmetadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8591084111413 |
| Výška: | 92,5cm |
| Hloubka: | 69,2cm |
| Šířka: | 45,7cm |
| Hmotnost: | 5,5kg |
| Nosnost: | 25kg |
| Šířka záběru: | 1-3 |
| Šířka kola: | 88 |
| Kapacita násypky: | 15l |
| Průměr kola: | 255mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
