VeGA 40ET40 - aku kultivátor 40 V
Kód: 3440ET40Související produkty
Díky svým kompaktním rozměrům, obratnosti a malé hmotnosti se benzínový kultivátor VeGA GT 4452 hodí i pro přípravu půdy ve sklenících a fóliovnících. Zobrazení 360°...
Motorový kultivátor PROTECO PREMIUM 51.06-K-2120 je silný a spolehlivý stroj určený pro přípravu půdy, kypření a zapracování hnojiv. Je vybaven robustním čtyřtaktním OHV motorem...
Kultivátor RURIS BRAVO 22 spojuje to nejlepší z obou světů – kompaktní rozměry modelů RURIS 6500/7000 a sílu legendárního kultivátoru RURIS 732.
Motor B&S CR950 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k poškození či zadření...
Profi provedení - Motor B&S CR950 využívá profi provedení vzduchového filtru v olejové lázni. Tento kultivátor lze použit v extrémním prašném prostředí aniž by došlo k...
Zahradní kultivátor, výkonný čtyřtaktní motor, 2 rychlostní stupně. Kovová konstrukce odolná vůči nárazům, ergonomické rukojeti a 2 zadní opěrná kola. 24 čepelí na otočné...
Motorový kultivátor RURIS DAC 185 je ideální pro zemědělské práce v zahradách, představuje výborný poměr kvality a ceny. Jelikož je vybaven výkonným motorem o výkonu 7,5 HP, lze...
Výborný pomocník značky Riwall při kypření půdy, při úpravě půdy před setbou a zapravování drtě, hnojiva nebo rašeliny do půdy
Profesionální kultivátor je nejvýkonnější model v sortimentu značky RURIS, vybavený spolehlivým motorem General Engine o výkonu 18 HP a objemem 460 cm3....
RPT 8556 R - benzínový kultivátor 85 cm se zpětným chodem, silný značkový motor o objemu 212 cm3 se systémem OHV, snadné startování motoru, zesílená konstrukce vhodná i do...
Kultivátor benzinový 36 - 60 díky své robustní konstrukci je ideální pro lehkou až středně těžkou zeminu pro obdělávání blízko sebe osazených plodin. Tento výrobek disponuje...
Motorový kultivátor MH 770 Comfort je vaším robustním pomocníkem pro efektivní a časově nenáročné využití vašich obdělaných ploch. Ať už při kultivaci, provzdušňování nebo...
Motorový kultivátor RURIS 913K je vybaven 4-taktním motorem General Motors o výkonu 13 HP a kultivačními noži s nastavitelnou šířkou od 750 mm do 1100 mm. Může kultivovat půdu...
Detailní popis produktu
VeGA 40ET40 - AKU kultivátor s elektrickým motorem 800 W
- ideální pomocník pro menší až střední zahrady, zeleninové záhonky, skleníky, květinové záhony v předzahrádkách....
- kompaktní a díky transportním kolečkům snadno ovladatelný a transportovatelný
- práci s ním hravě zvládnou i ženy
- ušetří spoustu času a tvrdé práce při přípravě záhonu, velmi snadná obsluha
Motor
- tichý chod motoru neruší hlukem ani v hustě zastavěných prostorech
- speciální tvar nožů pro důkladné rozmělnění zeminy
- kvalitní převodovka pro dlouhou životnost stroje
Další vlastnosti:
- bezpečnostní vypínač s lehkým chodem
- dvojitá izolace kovových částí pro vaši maximální bezpečnost
- výborný pomocník při kypření půdy, při úpravě půdy před setbou a zapravování drtě, hnojiva, kompostu nebo rašeliny do půdy
Dodáváno bez Li-ion baterie a rychlonabíječky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKUMULÁTOROVÉ KULTIVÁTORY |
|---|---|
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 8595557909323 |
| Baterie: | Li - ion, 40 V |
| Kapacita baterie: | 4,0 Ah |
| Motor: | 800 W, bezuhlíkový |
| Pracovní záběr: | 400 mm |
| Průměr nožů: | 260 mm |
| Rychlost otáček: | 103 - 133 ot / min |
| Zpětné otáčky: | 45 ot / min |
Bateriový kultivátor Ecotill je vysoce výkonný a tichý stroj od značky Pubert. Ecotill pracuje s 40 V a 4 Ah baterií....
Biokultivátor FAIRTILL je rychlejší, efektivnější a pohodlnější než hrábě, rýč nebo ruční dráp, je vybaven dvěma drápy, které se otáčejí v opačných směrech a vytvářejí tak silný...
Silný, tichý a bezúdržbový bezuhlíkový motor PowerMax spřažený se dvěma výkonnými 20V akumulátory s vyspělou elektronikou a ochrannou jednotlivých článků při...
S akumulátorovým kultivátorem TL 1820 máte lehkého a bezemisního pomocníka pro vaši zeleninovou zahrádku. Drcení, kypření a odplevelení jsou oblasti použití tohoto půdního...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Zástupce výrobce v EU : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa zástupce v EU : | Dolní Nová Ves 148, 507 81 Lázně Bělohrad |
| E-mail zástupce v EU : | v-garden@v-garden.cz |
