utahovák pneu.pistol. 1/2" 700 Nm v krabici
Kód: 42.01-22150--MAM-1234477938-Detailní popis produktu
Pneumatický utahovák je určen k utahování a povolování matic a šroubů. Maximální utahovací moment je 700 Nm. Připojení pneumatického utahováku ke kompresoru se provádí přes rychlospojku. Utahovák je zabalený v krabici.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pneumatické utahováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8591084421536 |
| Hmotnost: | 2,6kg |
| Spotřeba tlakového vzduchu: | 204l/min |
| utahovací moment: | 700Nm |
| Upínání: | 1/2" |
| Pracovní tlak: | 6-8bar |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
